Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Bennem van vajon a hiba?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bennem van vajon a hiba?

Figyelt kérdés

sziasztok:) van egy dolog amit nem értek, srác vagyok és nincs barátnőm.. srry ha már megint egy ilyen kérdés de érdekel a véleményetek:)


na szóval, állítólag egy helyes srác vagyok, és volt már párszor hogy szép lányok szemeztek velem meg láttam hogy érdeklem őket, de mégse jön soha össze... és vannak napok amikor mintha senki se venne észre.. és nem tudom eldönteni hogy alapvetően hogy viszonyulnak hozzám a csajok:S lehet hogy valamit rosszul csinálok?


2010. okt. 19. 18:40
 1/4 anonim ***** válasza:

"Nem fog a sült galamb a szádba repülni."

Neked kell megtenned az első lépést a csajok felé, mert ők nem fognak közeledni hozzád csak jelzik hogy tetszel nekik.

Ekkor kell lépni!

Hajrá

2010. okt. 19. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
kép?
2010. okt. 19. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha nem Brad Pitt vagy Robert Patiszon vagy személyesen akkor próbálj meg te kezdeményezni, menj oda te hozzájuk, nem nagyon ismerek olyan csajt aki csak így elsőre kezdeményezne. Próbálkozz!!
2010. okt. 19. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Reggel kávé után fogmosás,zuhanyzás. A tízóraid mellé vegyél egy csomag rágógumit is. Tartsd tisztában a körmeidet,és a hajadat is,mert a csajok azt nézik meg először. Használj dezodort,hogy ha esetleg a fürdés nem vállt be,ne legyél túl büdös. JA és még valami, ne fingj nagyokat és büdöseket zárt helységben(pl: metró,villamos,busz), mert azt nem szeretik a lányok. Remélem tudtam segíteni !

Ha mégsem jön össze, akkor próbálkozz a fiúkkal. Náluk nem számít a szagod,a kinézeted,csak az, hogy hogy szopsz és hogy mennyire tág a segged!

2010. okt. 19. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!