Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Bennem van a hiba? ÉN vagyok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bennem van a hiba? ÉN vagyok a gáz vagy ők?

Figyelt kérdés
13 éves vagyok ősszel leszek 7-es sok barátnőm van, a fiúkkal is jól kijövök. Szerintem nem, de sok mindenki szerint szép vagyok. Összevesztem 2 lánnyal, az osztály főribijeivel, akik menőnek hiszik magukat, pedig tök gázak, minden fiú megmondja rájuk h nyomik. Az egyik szerelmes egy fiúba, aki nagyon jó barátom, féltékeny rám és kever hogy rá vagyok szállva. Amikor összevesztünk leribancoztak, pedig nézzenek magukra. Facebookon állandóan irogatnak nekem h szánalmas vagyok meg gáz. Ráadásul nemcsak a sajátjukról,hanem más fb-jét feltörik és onnan is, hogy keverjenek. És még ők mondják hogy én keverek. Ráadásul úgy teszik magukat, amikor a fiúk megláttak róluk egy bikinis képed, majdnem elhányták magukat, őkmeg nyomulnak. Na most ki a gáz? Én régebben majdnem olyan voltam mint ők, de rájöttem hogy csak égetem magam, mostmeg beolvastak mer nemmegyek velük futni a fiúk után ide-oda ezér gáz vagyok
2011. jún. 16. 09:59
 1/4 anonim ***** válasza:

ők gázak, nagyon gyerekesek, az ilyet le kell sz*rni.


te nem vagy gáz, maximum azért hogy érdekel mit csinálnak, mit gondolnak, de másért nem nagyon.

2011. jún. 16. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi a leggázabb az h mindenkivel jópofiznak h imádják a háta mögött kibeszélik meg minden...
2011. jún. 16. 10:12
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha kábé mindenki mással jól kijössz az osztályból, és ők is tuják, hogy milyen ez a két lány, akkor nem kell foglalkozni velük. Hátrányod nem lesz belőle, senki nem fog elítélni az ő szavuk alapján, innentől csak magukat égetik tovább. Nevess rajtuk egy jót.
2011. jún. 16. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Én az ilyeneken csak röhögni tudok. Felesleges ezen idegesítened magad, mert neked lesz rosszabb. Te is röhögj rajtuk egy jót!

14/L

2011. jún. 16. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!