Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 18/L vagyok. Még nem volt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

18/L vagyok. Még nem volt barátom. Néha úgy érzem, már nagyon hiányzik valaki az életemből, néha meg tök jól elvagyok, vagy bepánikolok. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Nem akarok mindenféle kapcsolatba belemenni, nem szeretem a discot, igaz nem vagyok a világszépe, de körülöttem szinte mindenkinek van/volt már barátja. Egyszerűen nem tudom, hogyan vehetném észre, ha valaki esetleg közeledik felém, mert többnyire úgy érzem, barátilag fordulnak hozzám a fiúk... A lagnagyobb baj, hogy senki nincs a közelemben, aki tetszene, de mégis annyira vágyom már valakire... de ha meg esetleg látnék esélyt rá, akkor hirtelen megijedek... Most mit tegyek?? Bocsi, hogy ilyen össze-vissza a kérdés és a megfogalmazás is, de így is érzem magam...
2010. okt. 19. 00:02
 1/5 anonim ***** válasza:
0%

http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__randizas__11759..


nem tudok erre mit mondani, csak olvasd el ezt. Csak magadra vess. Lehet hogy nem látod a sorban állókat, elérhetetlen külföldi ideálokat kergetsz (Vámpir Pattison) vagy csak válogatsz

2010. okt. 19. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Lakatos István ***** válasza:
Sok függ attól is, hogy nagyvárosban vagy kis faluban laksz. Kisebb településen elképzelhető, hogy nincs olyan férfi, aki Neked pont megfelelő lenne. Nagyobb helyen nagyobb a válaszék.
2010. okt. 19. 04:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ne aggódj ugyan ebben a cipőben jártam. Ne görcsölj rajta csak próbáld meg jól érezni magad a bőrödben ismerd meg magad. Járj emberek közé a barátaiddal szórakozz ha nem discoba csak egy kv ra ültetek be stb.
2010. okt. 19. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Kedves Lakatos István!

Először is, köszönöm a válaszát!

Nem kis faluban, de egy elég pici városban élek, talán tényleg nincs itt olyan, aki jó lenne...

2010. okt. 19. 17:29
 5/5 A kérdező kommentje:
Kedves 10.43-as! Köszönöm szépen, nagyon jól estek a szavai! Mindenképp megfogadom ezt az "ülj be a barátaiddal egy kávéra" tanácsot.
2010. okt. 19. 17:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!