Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy töröljem ki a volt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy töröljem ki a volt páromat az életemből a gondolatomból? Utálom, nem akarok rá emlékezni!

Figyelt kérdés

3év 8hónap után vége lett!!

Egy aljadék, de mindig az eszembe van, mindent tudok róla, mindennek utánna járok, mert szeretem :(


2010. jún. 27. 23:23
 1/9 anonim ***** válasza:
kezd bele új dolgokba, keress új barátokat, ültess vagy menj el sportolni.
2010. jún. 27. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
alkohol! rombolja az agysejteidet, talán elfelejted.
2010. jún. 27. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

De az csak ideig órára megy!!

Dolgozok,ha hazaérek az az első Myvip és az ő adatlapja, már én unom de megvagyok rögződve, megnézem az új ismerősöket és hogy azoknak írt-e komit amin persze sikerül kiakadni, és szomorú leszek!

2010. jún. 27. 23:27
 4/9 anonim ***** válasza:
delete
2010. jún. 27. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

a lehetetlent akarod megtenni,de te is tudod,ha minden olyan lenne mint legelejen es ebben biztos lennel,akkor megint egyutt lennel vele,de ez van,minel jobban gyulolod annal jobban hianyzik,en barat maradtam a volt baratnommel,es minel okosabb akar lenni nallam,annal hulyebnek es parasztabnak nezem,minel tobbet dicsekszik nekem annal jobban megutalom,egyeltalan nem akarom visszakapni,peddig az elejen meghaltam volna erte,amikor elhagyott,ejjeleket ittam es sirtam,ne mondja senki hogy egy fiunak szegyen sirni,mert minden fiu sir,csak nem valjak be,es azok akik nem ismerik el azok gyava fergek.

probajjal barat maradni vele,vagy szamba se vedd,csak a rosszra emlekezzel,o az akitol gyerekeket akartal?akivel letudnad elni az eleted?egy normalis csalad legyetek?adjal valaszokat magadnak ezekre a kerdesekre


clyde88

2010. jún. 27. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Törőld ki végleg a fejedből engem is kisértett egy darabig egy ilyen idióta,emlékezni fogsz rá egy darabig,főleg hogy kutakodsz neten is utána,minden elérhetőségét szüntesd meg,és vesd bele magad az életbe.Tudom egyszerű ilyeneket leírni de mindenki túl esik egy két szaron az életbe,s sajna hoz össze olyan emberekkel a sors minket hogy jobb lett volna elkerűlni őket.Túl fogod élni,úgy hogy minnél előbb tegyél róla:)sportolj, bulizz,pasizz:Dez megoldja a problémát...tapasztalat.
2010. jún. 27. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Ha utálnád,nem néznéd az adatait. De szereted valójában és csak szeretnéd utálni. Az utálat amit érzel, az csak a kudarcérzet amiatt, mert nem tudod irányítani.
2010. jún. 28. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
legyél felnőtt picit, és kezeld semlegesként, nem kell utálnod, mert akkor még számít, és gondolsz rá. töröld ismerősök közül. próbálj éretten gondolkozni. valamiért csak vége lett..
2010. jún. 28. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat!

Igen, vége lett.Azért mert elhanyagolt, hagyta befolyásolni magát a barátainak, és ők lebeszélték rólam, csajozni vitték, és persze ő se mondott nemet!

Szóval kidobtam!

Mostanában eljött hozzánk, hívogatott azt hittem van esélyünk!

Bepróbálkoztam, ő nem is tudta mit akar, egyszer igen egyszer nem választ adott vagyis nem egyszer hanem jó párszor!

Tegnap viszont igazán megutáltam!

Beszéltem vele más nevében msnen na és ott engem elhordott mindennek!Magát meg szinte az egekig magasztalta hogy ő soha nem csinált semmit,persze akinek előadja az nem tudja de mivel én voltam ott tudtam hogy ennek fele sem igaz!

Na de az csak tetőzte a dolgot, hogy rám is rám írt msnen és újságolta a kamut hogy van barátnője, én meg visszavágtam hogy jaj ne mond nekem is!És mondta hogy letiltalak.Na meg jöttek a lekezelő dumái.

Nagyon fáj hogy ilyen pedig én nagyon szeretem őt.

2010. jún. 28. 09:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!