Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Talán el kellene felejtenem,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Talán el kellene felejtenem, ki kellene zárnom ezt az életemből?

Figyelt kérdés

Ezt a kérdést én írtam ki:

http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__randizas__22092..


Sok-sok hasznos választ kaptam és én is elgondolkoztam, hogy mi lehet az oka annak, hogy még nem volt barátom, hogy nem találom a nekem való fiút.


Az igazság az, hogy van egy pár az életemben, illetve volt, akire én nagyon felnéztem. A keresztszüleim. Az egész történetük, ahogy megismerték egymást, ahogy összejöttek, annyira kedves. Nekem meg Angelina Jolie és Brad Pitt vagy más sztárpár volt az álompár, hanem a keresztszüleim.

Kb. 5 éve véget a kapcsolatuk, én nem hittem el. Egyszerűen tökéletesnek tűnt, sosem fogom elfelejteni.

És mindig arra vágytam, hogy nekem is ilyen párom legyen, hogy valakivel ilyen párt alkothassak. Megértem, feldolgoztam, hogy vége lett, de talán tudat alatt még mindig ott van ez az egész.

Lehet, hogy azért nem találom a párom, mert tudat alatt még bennem vagy egy ideál és ilyet keresnék? Vagy más oka lehet? Mit gondoltok róla?

16/L


2011. szept. 25. 20:59
 1/1 anonim ***** válasza:

vagy túl igényes vagy, vagy túl visszahúzódó, vagy (ne haragudj) csúnya


ha nem ismerkedsz emberekkel, akkor nem kerülsz egyre több és több "potenciális barátjelölt" közelébe

így nincs túl sok esélyed arra, hogy egy tök idegen oda menjen hozzád, hogy te vagy az álma és mindent megtenne érted, szeretni, imádni (...) fog


ébredj fel és nyisd ki a szemed! kezd élni! attól, hogy nincs barátod, nem dől össze a világ. nekem eddig két barátnőm volt (nem vagyok egy nőfaló) de hidd el nekem, mindig fáj a vége és mindig vége van. vagy egy hónap után vagy 20 év múlva


ne legyél elkeseredve! minél jobban keresed az igazit, annál jobban elveszel majd a reménykedésben


inkább várj türelmesen


sok sikert!

2011. szept. 25. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!