Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem tudok úgy nagyvécére...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudok úgy nagyvécére menni, ha a pasim is ott van nálunk. Cikinek érzem, hogy esetleg hallja a dolgokat. Tényleg illúzióromboló vagy csak én vok gátlásos? Lányok, ti se tudok úgy wc-re menni, ha ott a pasitok?

Figyelt kérdés
2009. jan. 2. 16:02
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
1.miért nem lehet barátnőmet mondani csaj helyett?ennyivel azért megtisztelhetnénk őket,hát nem vagyunk mi cigányok!2.a második válaszolónak nemtudom hogy jutott ilyen eszébe,hogy mi sör mellett a szarról beszélgetünk,de ha ezt gondolja,biztos magáról vett példát,3:miért lenne ciki?természetes
2010. júl. 24. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:
Zuhanyzós kérdésre egy válasz: Én férfi létemre kissé tisztaság mániás vagyok,és én mindig fürdés elött intézem a székletürítési dolgomat,mert így tartom a leghigénikusabbnak. De valahogy pszichésen nem is jön rám más helyen csak otthon,és csak akkor amikor én is úgy akarom. Nálam ez már periodikusan van, kétnaponta órára pontosan. Nem vicc. Szerintem csak a négylábuak nem tudják ezt kontrollálni.Folyóügy nyilván más,az tarthatatlan úgy ahogy. De nyilván mindenki úgy intézi ahogy jónak látja,de én sz.ros fenékkel létezni nem tudnék.Nekem kell fürdés.
2010. szept. 16. 06:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2025, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!