Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak hogy jobb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak hogy jobb legyen? Miért érdekel ennyire?

Figyelt kérdés
1 evet voltunk egyutt a parommal. Jelenleg egyutt lakunk 3hetig meg utana tudok koltozni. Ott tartunk mind ketten hogy uresek vagyunk legbelul. Egesz nap kavarognak az erzeseim. Egyik pillanatban nem erzek semmi utana fel tornek az emlekek faj majd ismet boldog vagyok. Probalom terelni a gondolataim de munkara sem tudok rendesen koncentralni. Neha annyira erosek az erzesek hogy fizikailag is erzem a fajdalmat. Le epitettem a barataim csak hogy ra tudjak fokuszalni most ott tartok nincs senkim es semmim. Tudom hogy jobb igy nekunk de attol meg remenykedem. Szerinte o hissz a sorsban es hogyha ugy van a szel majd ujra ossze fuj mindket. En viszont soha nem megyek mar vissza akivel orokre vege.

2023. okt. 5. 09:18
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

2-es vagyok. Akkor kifejtem:


1. a sors már most is összefújt titeket, de ő most sem hajlandó a sorsra bízni magát, kiszáll. Akkor minek is hivatkozik a sorsra, meg a szélre?! Most is ő farol ki az egészből.

2. ha ezzel vigasztalni akar, akkor ez nagyon megalázó: te valamilyen láthatatlan jövőbe reménykedj míg ő épp lelép + ledobja a felelősséget valami misztikusra, csak mert ő hisz abban a valamiben

3. neked erre a mondatra a teljes kiábrándulás kéne legyen a normális reakció (szerintem). Mi az hogy pont az vigasztal, aki kidob?! Másrészt meg egy hamis reménykedést is elhint.

4. ha magának akar mankót ezzel a jövőbeni célzással, az külön gusztustalan. Te nem vagy B terv! És ne is engedd, hogy az legyél senkinek! Normális társ nem így áll hozzád, annak te vagy az A terv, és nincs opció, nincs "szünet". Te is úgy lásd magad, hogy te A terv vagy, nem B. Pont!

5. Eleve már az pofátlanság, hogy egy ilyet megereszt, hogy még ő akar ilyen álvigaszt nyújtani, és pátyolgatni.

6. Az ő felelőssége homályos, és elmosott.

7. Ezzel a tereléssel ki akarja szúrni mások szemét, hogy ezzel tompítsa egy szakítás súlyát


Nem akarom az illetőt ezzel leírni Kérdező, sok körülmény nem világos kettőtökről (rólad sem nyilván), ezek csak gondolatok, észrevételek - így vedd. Ami nem áll meg, azt ne vedd figyelembe. Nem tudni a pontos kiváltó okokat, tehát fogalmunk nincs lényeges információkról.


Nyilván sarkosan is fogalmaztam, mert én már éltem meg hasonló dolgokat, és jobban ugrok ezekre a mondatokra, és sokszor cinikusnak is érzem ezeket a vigasznak szánt mondatokat olyantól, aki épp továbblépni készül.

2023. okt. 5. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
Igazad van. Én nemtudom mitől lenne jobb. Most hogy szingli vagyok sokan irnak. Tegnap elvoltam randizni de tudom hogy lelkileg nem allok keszen. Nem iszok nem drogozok. Szexel megprobalom konnyiteni a lelkem. Persze nem becsapva vele senkit csak egyenesen es oszinten. Tul vagyok mar parkapcsolaton par csajon de eddig ez a legnehezebb. Elege szet szort vagyok. Pedig most ossze kell szednem magam hiszen most elem az eletem feny pontjat. Vegre megvan amire eddig dolgozomtam. Rossz latni hogy nekem faj neki mintha semmi lenne.
2023. okt. 5. 18:46
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!