Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak hogy jobb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak hogy jobb legyen? Miért érdekel ennyire?

Figyelt kérdés
1 evet voltunk egyutt a parommal. Jelenleg egyutt lakunk 3hetig meg utana tudok koltozni. Ott tartunk mind ketten hogy uresek vagyunk legbelul. Egesz nap kavarognak az erzeseim. Egyik pillanatban nem erzek semmi utana fel tornek az emlekek faj majd ismet boldog vagyok. Probalom terelni a gondolataim de munkara sem tudok rendesen koncentralni. Neha annyira erosek az erzesek hogy fizikailag is erzem a fajdalmat. Le epitettem a barataim csak hogy ra tudjak fokuszalni most ott tartok nincs senkim es semmim. Tudom hogy jobb igy nekunk de attol meg remenykedem. Szerinte o hissz a sorsban es hogyha ugy van a szel majd ujra ossze fuj mindket. En viszont soha nem megyek mar vissza akivel orokre vege.

2023. okt. 5. 09:18
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Jaj.. Nem szabad a barátokat leépíteni egyvalaki miatt, ezt jegyezd meg.


(Kivéve, ha nem is a barátaid, csak pótlékok. Van, akiért nem kár, de az igazi barátokat soha!)

2023. okt. 5. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
76%

Ebben a "sors" mondatban minden benne van. Tekintsd ezt inkább kijózanító mondatnak. De tényleg.

Nagyon sok szempontból problémás ez a mondat, részletesen tudnám sorolni hogy miért, sokat elárul róla, az életszemléletéről, emberekhez való hozzáállásáról.


Neked most egyedül kell talpra állnod, ami duplán rossz, mert se kapcsolat, se jövőkép, se önbizalom. A barátok leépítése is tanulságos, leépíttette a barátaidat, majd később kidob.

A leírásod alapján a helyzet elég rossz, viszont én ezt inkább lehetőségnek látom egy új életre, és egy sokkal minőségibb kapcsolatra. De nem egy ilyen önző személlyel, mint ő.

2023. okt. 5. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
25%

De miért lenne önző utolsó? Otthagyja lakni míg nem megy máshová. Nem is ismered! Mi van akkor ha hisz a sorsban? Más a véletlenekben hisz, vagy ateista. Attól már rossz, buta emberek?


Istenkém, tovább kell lépni, a expárod ha nem mondaná hogy LEHET újra összesodorna a sors te akkor is rosszul éreznéd magad, ő is úgy érzi, kapaszkodik ugyanúgy a szalmaszálba!

2023. okt. 5. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Szeretem ki vesezni a dolgokat nyugodtan csak mond. En csak idot szeretem volna vele tolteni. Nem voltam eleg turelmes feltem igazan megmutatni magam. De csak azert mert feltem hogy sok leszek neki. Szexualis teren sem illunk ossze ez mar az elejen latszott. Es ez talan a legnagyobb problema. Probaltam kevesebb szexel birni de hat ez az ami nem valtoztathato. Es most ugy erzem o nem kivanta ugy velem nem akarta ugy. Pedig azt mondta nagyon is kivanja velem. Szerinte vele van baj ezen a teren es nem velem. Amikor o kert eselyt en meg adtam o pedig nem. Kicsit olyan erzesem van hogy biztos talalt mar valaki mast marmint hogy mas miatt. Ettol fuggetlenul tegnap el voltam otthonrol kicsit es o kerdezte hogy szexelte e az ido alatt valakivel.
2023. okt. 5. 09:58
 5/12 A kérdező kommentje:
3. En inkabb ugy vagyok vele jobb ha mar nincs remeny egyszerubb. De tudom hogy nekem is jobb embernek kell lennem.
2023. okt. 5. 10:01
 6/12 anonim ***** válasza:
Nem adott esélyt, el kell fogadni, lehet nem akarta már húzni, mert tudja, hogy nincs értelme észszel szemlélve, de lelkileg/érzelmileg kötődik, ezért előállt magának is azzal hogy a sors majd eldönti. Ő ilyen, te meg olyan, hogy több esély nincs (bár adtál neki). Nem szabad a jó barátokat, családot leépiteni partner miatt, okulj az esetből. Persze, hogy rossz, de elmúlik idővel.
2023. okt. 5. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
3: ez a véleményem a leírtak alapján. Itt mindenki leírhatja hogy hogyan látja, te is, én is. Lehet hogy nekem van igazam, de lehet hogy neked. Fenntartom, hogy tévedek, de te is tartsd fenn, hogy lehet hogy te tévedsz. Ennyi. :)
2023. okt. 5. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Te csak időt akartál vele tölteni, a szex nem volt jó sem elég, mind a ketten kiürültetek.

Ennyi volt ebben. Örülj annak, ami jó volt, de vége.

"a sors majd eldönti" - Ez felelősséghárítás, neki sem jó így, vége.

2023. okt. 5. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Privátban is lehet válaszolni?
2023. okt. 5. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
2. Kepzeld ugyan ezt mondta az egyik baratom is. De en hanyagoltam el őket nem az ő kérésére. De gondolom az a helyzett hogy csak kelletem neki. Kelletem mert volt elet celom nem adtam magam konnyen mint a tobbi. Ugy ahogy ő se nekem. Mikor teljesen at adtam magam mar nem kellek neki. Nem mondom hogy nem szeretet de kapja be. Ő könyörgött hogy hadd gyogyitsa be a szívem. Mit sem törődve a kérésemmel. Persze en is remenykedtem benne hogy jó lesz. De most en kertem es szrik bele.
2023. okt. 5. 15:22
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!