Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Másoknak is fura és már-már...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Másoknak is fura és már-már idegesítő?

Figyelt kérdés

Én nő vagyok és én csak a férfiakról tudok nyilatkozni de pasiktól is hallottam, hogy ugyan ez van a nőkkel is.

Mármint az, hogy nagyon jól elbeszélgetsz valakivel, ismerkedtek mondjuk egy társkeresőn. Jól elvagytok majd se szó, se beszéd letílt...

Nem jobb lenne elmondani, hogy "bocs de mégsem kellesz"?

Ennyire gyávák?

(Tisztelet a kivételnek)



2023. szept. 24. 21:16
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
38%

"Való életben te sem fordítanál a beszélgetés kellős közepén hátat, annak akivel már beszélgetsz egy ideje"


Na de pont ez a lényeg. A való életben látod, hogy ki vagyok. Nem hazudom neked, hogy magasabb, soványabb, szebb nő vagyok, miközben lehet 3 tinisrác vagyok, akik baromkodnak.


Pontosan ez a lényeg. A net nem számít.

2023. szept. 24. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 A kérdező kommentje:

11

Csak engedd el ezt a dolgot...

Rajtad kívűl itt bárki bármit ír nem számít.

Írtam videócseteltünk is tehát ő volt/voltak akkor te miről beszélsz?

Nem számít a net de nem is a net a lényeg az emberi viselkedés!

2023. szept. 24. 22:53
 13/19 anonim ***** válasza:
100%

#11 teljesen mindegy, hogy milyen úton kommunikál az ember a másikkal, az illem az illem. Nem szokás bunkón viselkedni, mert akkor te sem érdemelsz különb bánásmódot.

De ezek szerint téged jópárszor felültettek, vagy te minden lelkiismeret nélkül megcsinálod, mert azt gondolod a net mentesít a bunkóság alól.

2023. szept. 24. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
33%

Hívj paranoidnak, nekem a videochat sem meggyőző. Pontosan azért, amit a 10-es írt. Telefonon is hívtam fel mást barátnő helyett, mert félt. Igaz, nem videochat volt, de nekem ez még mindig semmi.


Emberi viselkedést én nem kérek számon senkin, akit nem láttam 3D-ben.

2023. szept. 24. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 A kérdező kommentje:

13

Igazad van.

Azt írja a net nem szàmít...

Hát nem tudom én neten sem vagyok bunkó ok nélkül az emberekkel. Attól hogy nem szemtől szemben beszélek valakivel még viselkedhetek normálisan elvégre emberek vagyunk.

2023. szept. 25. 10:18
 16/19 anonim ***** válasza:
47%

#15 Köszi!

Meg az a helyzet, hogy nem lehet tudni legközelebb nem fut-e össze az ember ismét az illetővel.

Velem pl fordult már elő olyan, hogy facebook társkeresőn ismerkedtem egy nővel, beszéltünk telefonon is, és ott panaszkodott, hogy már 1 éve nem talált normális pasit, mert mindig csak szexre mentek volna stb, de éreztem, hogy velem is olyan félválról vette a dolgot, így hagytam. Nem voltam bunkó, szépen elmondtam, hogy ez így nem oké, hogy csak én keresem, meg elolvassa amit írok, de fél napig semmi válasz, így elköszöntem. Erre pár hónap után badoon rámírt. Akkor emlékeztettem, hogy mit csinált és szia. Meglepő módon 1-2 hónap után megint írt, ekkor úgy tettem mintha misem történt volna, találkozót is lebeszéltünk, amit persze lemondott aznap reggel, hogy vendégei jönnek,de elfelejtette. Közben meg egész nap fenn volt a viberen.

Alapvetően szerintem mindig normálisan kell hozáállni a másikhoz, mert kitudja mi lehet belőle. Nem egy esetben hallottam olyant, hogy a párok utálták egymást korábban, aztán mégis nagy szerelem lett belőle.

2023. szept. 25. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:

A Viberen nem látod ha egy kontaktod fenn van ott és valakivel kommunikál.

Csak azt láthatod ha éppen neked ír valamit, de azt is csak akkor, ha a chat-listára ránézel, vagy éppen a chatjében vagy.

Csak mondom...

2023. szept. 27. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:

#17 Akkor szerinted az a jelzés,hogy épp eléhető micsoda? Pont,hogy azt jelzi ha online van, és megnézte vagy hasunálja is az alkalmazást, nem kell ahhoz épp nekem írjon. Viberé kicsit jobb mind a messengeré ami folyton beakad.

Régóta használom, és abba a pillanatban áturgik, elérhetőre amint olvassák az üzenetemet.

Ha neked úgy működik ahogy leírtad, akkor kapcsold vissza az elérhetőséged jelzését, mert akkor te sem látod a többiekét. 😉 Csak mondom ... 😉

Nekem be van kapcsolva, és a csaj egész nap folyamatosan, vagy max 10 perc kihagyással online volt.

2023. szept. 27. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:

Nálam csak a Messengerben van bekapcsolva ez a funkció praktikussági okokból, a Viberben csak a "látta" funkciót engedélyeztem.

Éppen azon gondolkodom, hogy a Messengerben is le fogom tiltani ezt a funkciót, mert akkor is "elérhetőnek" mutat, ha bármilyen másik alkalmazást használok, vagyis csak a telefonomat használom, és nem kifejezetten a Messengert vagy a FB-ot.

Akiket sürgősen el kell érnem, azoknak egyébként sem üzenetet írok, hanem felhívom őket vagy telefonon, vagy az adott alkalmazásból.

2023. szept. 29. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!