Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Másoknak is fura és már-már...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Másoknak is fura és már-már idegesítő?

Figyelt kérdés

Én nő vagyok és én csak a férfiakról tudok nyilatkozni de pasiktól is hallottam, hogy ugyan ez van a nőkkel is.

Mármint az, hogy nagyon jól elbeszélgetsz valakivel, ismerkedtek mondjuk egy társkeresőn. Jól elvagytok majd se szó, se beszéd letílt...

Nem jobb lenne elmondani, hogy "bocs de mégsem kellesz"?

Ennyire gyávák?

(Tisztelet a kivételnek)



2023. szept. 24. 21:16
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
89%
Én se tudom ezt megérteni, van mikor semmi előjele nincs, csak egyszerűen nem ír, majd letilt minden ok nélkül. De volt "szerencsém" olyan fehérvári nőhöz, aki csak este 9 után volt fenn fél-1 órára, és persze sok üzenetváltás így nem lehetett, aztán egyszercsak ő sem írt többet, majd pár nap várakozás után inkább töröltem a beszélgetést. Eltelt talán 2 hónap is, mikor teljesen váratlanul, mintha misem történt volna válaszolt, de 2-3 nap után megint eltűnt.
2023. szept. 24. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
53%

Mert miben lenne jobb?

A kettő ugyanazt jelenti, és az az egyszerűbb, ennyi.

Velem még nem történt mondjuk ilyen, a nők inkább ghostolnak, ami viszont rosszabb, mert ott nem tudod eldönteni hogy valójában mi a helyzet. Rossz napjai vannak? Elment a kedve az ismerkedéstől? Valaki mással jobban alakul? Ezeknél még fennáll az esélye hogy válaszol később, szóval ez a bizonytalanság elég szar

2023. szept. 24. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:

1

Velem is volt hasonló csak pasival nincs előjele csak jön a tíltás én már nem is várok napokat rájuk ha nem írnak, mert nem érdemes. Persze azért idegesítő, hogy ennyire semmibe veszik az embert.

2023. szept. 24. 21:33
 4/19 A kérdező kommentje:

2

A ghostingolás és a tíltás is maga a bunkóság.

Még mindig jobb azt mondani, hogy bocs de nem mint gyerekes módon eltűnni.

2023. szept. 24. 21:34
 5/19 anonim ***** válasza:
93%

#3 Igen, az is idegesítő, hogy semmibe veszik az embert, de ezen felül meg az ember elvárná az őszinteséget.

Jártam úgyis, hogy már le volt beszélve hétvégére a tali, és akkor rúgta fel, mert, hogy nincs túl az exén, aztán mégis kiderült, hogy valaki mást választott.

2023. szept. 24. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
29%

A kettő ugyanaz.


Ezerszer elmondtam, elmondom milliószor is, hogy tudom azt, hogy valaki felregizett a lelopott képemmel társkeresőre. Ő ott levelezget férfiakkal, de talira nem tud elmenni, mert nem én vagyok. Nyilván megszakítja a kapcsolatot.


Amíg nem tudod biztosra, ki ül a másik oldalon, addig nem ghosting. Addig hülye vagy. Ha már találkoztatok, és tudod, kivel beszélsz, az ghosting.

2023. szept. 24. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:

6

Ghosting az is ha egy beszélgetés közepén eltűnik a másik fél de az is ha már mondjuk egy ideje videocsetelsz valakivel tudod ki ő stb.

Mást lehülyézned pedig felesleges ezzel te sem tűnsz okosabbnak.

2023. szept. 24. 21:53
 8/19 anonim ***** válasza:
40%
Nem is akarok okosnak tűnni, de ez tényleg akkora ostobaság. Értem, magány meg minden, de ez a "idegen a neten ELHAGYOTT", ezek akkora drámák.
2023. szept. 24. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:

8

Dráma? Hol? 🤔

Ostobaság de még mindig itt vagy.🤦🏻‍♀️

2023. szept. 24. 21:59
 10/19 anonim ***** válasza:
82%
#8 A lényeg ezekben, hogy az emberek a net mögé bújva elég gusztustalanul viselkednek. Való életben te sem fordítanál a beszélgetés kellős közepén hátat, annak akivel már beszélgetsz egy ideje, vagy pasiként nem veszed elő a farkad, és mutogatod a nőnek, mit az eggyesek teszik a társkeresőkön.
2023. szept. 24. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!