Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A párotok tudja az internetes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párotok tudja az internetes fiókjaitok belépési adatait?

Figyelt kérdés
Gondolok itt emailcímekre, Facebookra stb. Jogos-e azt mondani, hogy te mindenképpen hozzá akarsz ezekhez férni, vagy hogy te semmiképp sem akarsz ezekhez hozzáférést adni, legfeljebb ha már legalább egy éve tart a kapcsolatot.

2023. szept. 23. 16:00
 1/10 anonim ***** válasza:
38%
Kérdés, hogy miért akarsz hozzáférést? Ha kutakodni miatt, akkor én biztos nem adnék.
2023. szept. 23. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 Kitana. ***** válasza:
94%
Nem, de a telefonom feloldó kódját tudták, a gépemen nincs jelszó, kijelentkezni meg nem szoktam sehonnan, de nem tudok róla, hogy valaha belenézett volna bárki valamelyik fiókomba, igazából soha fel sem merült ez a kérdés egyik kapcsolatomban sem, hogy megosszuk ezeket a dolgokat egymással vagy sem, a telefon feloldó kódját is azért tudták, mert előbb-utóbb eljön az a pillanat a kapcsolatban, amikor meg akar nézni valamit az ember az interneten, de nem a saját telefonja van épp a keze ügyében.
2023. szept. 23. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
76%
Nem tud semmilyen kódot és ha megkérdezné ott lenne a kapcsolat vége. Ez számomra nem fér bele. Én se akarok semmijébe se belelépni.
2023. szept. 23. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
49%
Ha a testünket megosztjuk egymással, akkor a kódokat miért ne?
2023. szept. 23. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 harebell ***** válasza:
91%
Fejből nemigen, de hozzáfér mindenhez, el vannak mentve a jelszavaink egymás eszközein is.
2023. szept. 23. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Konkrétan nem kert el soha semmit, en se tole, de telefonom kódját tudja, gepemet is, akkor nez bele amikor akar, en is az ovebe. Szerintem ez igy helyes, nincs egymas elott takargatnivalonk.
2023. szept. 23. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
47%
Nem és nem is akarnám ezeket megadni, nekem fura lenne, pedig sok éve együtt vagyunk. Nincs is rá szükség, bízunk egymásban és soha fel sem merült, hogy meg kéne mondani. De amúgy ha nagyon akarnánk, meg tudnánk nézni egymás fiókjait, mert a telefonja és a számítógépe jelszavát is tudom, ő is az enyémet és onnan már sima ügy. Szóval nincs takargatni valónk, de ez a kötelezően add meg a jelszavaidat nekem nem férne bele.
2023. szept. 23. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Nem tudja. De én sem a sajátomat, ha épp nem mentettem el. Nem látom ezeknek a megosztásoknak mi értelme van.
2023. szept. 23. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

A telefonomon nincs semmi kód, az asztali gép meg közös. Mindkettőnknek minden fiókjához el vannak mentve benne a jelszavak. De nem nézünk bele egymás dolgaiba.

Nekem furcsa lenne ha valakinek ez ennyire fontos. Akár az az oldal, aki mindenképp minden kódot tudni akar, akár az az oldal aki úgy védi a Facebook jelszavát mintha CIA titok lenne. Normális kapcsolatban szerintem tök mindegy hogy van-e lehetőséged belépni a párod fiókjaiba, mert szimplán nem teszel ilyet.

2023. szept. 23. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Nem, de néha használjuk egymás gépét, ott ugye mindenhová be vagyunk jelentkezve, szóval bármikor be tudnánk lépni a másik fiókjába, ha akarnánk. Olyan is volt már, hogy elment otthonról a párom 1 órára, és megnyitva hagyta a messengert, láttam minden nevet, hogy kivel beszélgetett az utóbbi időben, bele is nézhettem volna bármelyike.

Nincs rejtegetnivalónk, de direktben nem kutakodunk.

2023. szept. 24. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!