Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem szép arcú nők! A szép...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem szép arcú nők! A szép nőkhöz hasonlóan ti is viszonylag könnyen tudtok jól kinéző férfit találni párkapcsolatra internetes társkereső alkalmazásokon? Biztosan van egy csomó olyan férfi, akinek nem igazán számít a külső.

Figyelt kérdés
Mik a tapasztalataitok ezzel kapcsolatban?
2023. márc. 6. 20:32
 1/4 anonim ***** válasza:
0%
Persze. Mindig azt hiszi az enber, hogy rendben lesz a következő. Nem lesz. Szerencsére nem hiányzik annyira a kapcsolat, hogy bárkinek széttegyem.
2023. márc. 6. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
76%
Ugyan nem tartozom a kérdezettek közé, mert szép arcom van, de telt testalkatom, de ha egy nem szép arcú nőnek vékony a testelkata, akkor még mindig több esélye van, mint a szép arcú, de kövérebbeknek.
2023. márc. 6. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
47%

Nem szép arcú, vékony (vagyis sovány) nőként a 2-est cáfolnám. A molett, de szép arcú nők körülöttem nem töltötték apácaként a 20-as éveiket, a fiatalságukat. Én igen.

Kérdező, ezt ugye nem gondoltad komolyan? Internetes társkereső alkalmazásokon a kép meghatározó, tehát eleve bukó az egész. De élőben is a külső az első szűrő, és nincs olyan - pláne jól kinéző - férfi, akinek nem számít. Ez természetes. Mindenkinek számít. Ahogy a kémia is egyébként, saját kinézetétől függetlenül mindenkinek szüksége van (lenne) rá.

2023. márc. 6. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
83%

Nem szép arcú nőként mondom: NEM. Nálam tipikusan azok a palik próbálkoznak be, akikről messziről lerí, hogy csak pncit akar és abban reménykedik, hogy az én elvárásaim alacsonyabbak lesznek, mint a kifejezetten helyes barátnőimé.

Nagyon kevés olyan férfivel találkoztam (szám szerint 2), akiknek tényleg, valóban nem számított a külső, és soha nem tettek rám negatív megjegyzést és nem is rejtegetett mások elől, mert szégyelltek volna (igen, ilyen is van).

Általánosságban a csúnya (vagy csak szimplán nem vonzó) férfiakkal és nőkkel is rosszabbul bánnak, mint a szép emberekkel, de szerintem sok férfi meglepődne, ha tudná, hogy a nem vonzó nőkkel milyen ridegek, adott esetben kegyetlenek tudnak lenni a férfiak. Ennek az oka, hogy az esetek 99%-ban a csúnya nő nem jelent fenyegetést a férfinak, olyan bunkón utasíthatja vissza, ahogy akarja, mert sosem lesz fizikai harc kettejük között. Ezzel szemben a nőknek mindig óvatosan kell eljárni, ha egy férfit visszautasítanak, mert ott általában a fizikai erőfölény a férfinál van és felmerülhet a testi sérülés veszélye.

2023. márc. 7. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!