Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nagyon megkedveltem az interne...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon megkedveltem az interneten egy férfit, de ő Magyarországon él, én pedig külföldön, ezer km-re. Mit tennétek?

Figyelt kérdés
Én Hollandiában élek, ő meg Magyarországon. Már hetek óta beszélünk, először hülyéskedésnek indult, de azóta a féltett titkainkat is megosztottuk egymással. Sosem hittem volna, hogy neten keresztül így meg lehet kedvelni valakit. Reggeltől estig tartjuk a kapcsolatot, képet, videót is láttunk már egymásról. Közben tudom, hogy szinte lehetetlen, hogy ebből bármi legyen, mert én már nem költöznék haza. Ő meg. Kérdéses. Olyan semmitmondónak érzem azt, hogy csak neten vagyunk egymásnak, de közben meg olyan jó vele.
2023. aug. 23. 16:47
 1/3 anonim ***** válasza:
47%
Éld meg, így, neten.
2023. aug. 23. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nem tartanám vele többet a kapcsolatot.
2023. aug. 23. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Ha esélytelen az összeköltözés, akkor 3 opció van: vagy megszakítod vele a kapcsolatot, vagy barátok lesztek (netán némi extrával), vagy amolyan örök távkapcsolat. A lényeg az, hogy számotokra megfelelő legyen, és hogy azért nagyjából egyezzenek a céljaitok.


Én egyébként nem valószínű, hogy belemennék. Bár nem vagyok a távkapcsolatok ellen (mondjuk külföldre én sem akarnék költözni), de ha azt látnám, hogy esélytelen lenne még évek múltán is bármi érdemi közeledés, nem biztos, hogy éveket akarnék elszúrni rá. Bááár ha végülis nagyon jól érzem magam a másikkal... de nekem azért legalább párhetente egy együtt töltött hétvégére igényem van.

2023. aug. 24. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!