Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyire nehéz melegként még...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nicholas Nelson kérdése:

Mennyire nehéz melegként még a hagyományosabb kapcsolatot kialakítani?

Figyelt kérdés

Fiú vagyok, és meleg


Leginkább olyanra gondolok, ami a Heartstopper(Fülig beléd zúgtam) reprezentál? Mármint ez a lassabban halad, sokat randiznak az illetők, megismerik egymást a saját tempójuk szerint, inkább a minőségileg együtt töltött idő jellemző, sok érintés, ölelés

Beszélnek az érzéseikről de közben legjobb barátok is


Őszintén szólva én ilyet keresnék csak azt tapasztaltam hogy a meleg közösségben nem igazán találtam ilyet, igaz tartok is attól hogy kapcsolatban legyek de ez egy másik téma

Valahogy mindig belerohantam abba a három "kapcsolatomba" ami eddig volt

Nem igazán számított én mit szeretnék és hogy szeretném

Csak attól tartok ha lassabbra szeretném fogni akkor én vagyok a rossz


Ti hogy látjátok vagy valami tanács hogy lehet "jól" ismerkedni?



2023. aug. 11. 21:05
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
29%
Csapjátok ki egymásnak, de semmi buzulás!
2023. aug. 11. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Kérlek ha csak gyűlölködni jöttél el se kezd! Ha nem tudsz érdemben hozzászólni be írj semmit ☺️
2023. aug. 11. 21:16
 3/11 anonim ***** válasza:
44%
Nem gyűlöllek. Inkább csak furcsának tartom, hogy idejössz, nem tájékozódsz, azt hiszed az életed más, mint egy átlagemberé. Nem az, mindenki ugyanabban a szrban van, mint te. A párkeresés senkinek nem könnyű. Keresgélj, mindenki így csinálja.
2023. aug. 11. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Feltettem egy egyszerű kérdést, mert nekünk melegeknek nehezebb ismerkedni de nem megyek bele meddő beszélgetésbe


És akárhogy nézem ez: "Csapjátok ki egymásnak, de semmi buzulás!" Igenis utálat, további szép napot

2023. aug. 11. 21:26
 5/11 anonim ***** válasza:
0%
Miért nehezebb a melegeknek ismerkedni? Meséljél már!
2023. aug. 11. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Például mi nem mehetünk oda csak úgy az utcán egy nekünk tetsző sráchoz hogy "szia, bocsi tetszel nekem lenne kedved randizni?" Mert megvan rá az esély, hogy meg is verhetnek mert a gyűlölet propaganda működik nyilván nem mondom hogy minden esetben ez történik de megvan rá az esély, meleg szórakozóhelyen illetve ilyen tematikus helyen kívül illetve társkeresőkön kívül nem igazán tudunk máshol ismerkedni, iskolában szintén necces mert kibeszélhetnek minket, bullying áldozatai lehetünk szintén érhet atrocitás minket


Ezesetben ha pl egy srác odamegy egy lányhoz és randira hívja sokkal alacsonyabb az esélye hogy homofóbul állnak a sráchoz vagy egyáltalán gyűlölettel beszélnek hozzá, de ne tegyél légyszi úgy mintha nem tudnád nekünk miért nehezebb, teli van a köztévé azzal hogy mennyire utálnak minket mennyire megy a gyűlölet keltés

2023. aug. 11. 21:32
 7/11 anonim ***** válasza:
41%

Én nem ismerkedem homo oldalakon, te nem ismerkedsz hetero oldalakon. Minek mennél oda bárkihez az utcán? Szerintem ez régen sem így működött. Amikor még nem volt politika.


Az biztos, hogy érdemes rejtőzködnötök, de lehet tudni, hogy hol lehetsz nyitott és hol nem. Én a helyedben csak platformot használnék vagy tematikus helyet.

2023. aug. 11. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

"Minek mennél oda bárkihez az utcán?"

Mert ahogy te is megteheted úgy én is megtehet(ném) de mindegy is, további szép napot nem az én tisztem meggyőzni téged ahogy neked sem hogy én hol ismerkedjek

2023. aug. 11. 21:38
 9/11 anonim ***** válasza:
41%
Nézd! Ha nem lenne gyűlölet, ami részben az ilyen ostoba gondolkodás miatt alakul ki, akkor sem mehetsz oda egy valszeg heterohoz az utcán. Én nem vágnálak pofán, de politika nélkül is kaphatnál épp eleget emiatt. Ez nem politika és nem korok kérdése.
2023. aug. 11. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

"Miért nehezebb a melegeknek ismerkedni? Meséljél már!"


Annak nehéz, aki nem akar rohanni, ahogy írja a kérdező.

2023. aug. 11. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!