Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyire nehéz melegként még...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nicholas Nelson kérdése:

Mennyire nehéz melegként még a hagyományosabb kapcsolatot kialakítani?

Figyelt kérdés

Fiú vagyok, és meleg


Leginkább olyanra gondolok, ami a Heartstopper(Fülig beléd zúgtam) reprezentál? Mármint ez a lassabban halad, sokat randiznak az illetők, megismerik egymást a saját tempójuk szerint, inkább a minőségileg együtt töltött idő jellemző, sok érintés, ölelés

Beszélnek az érzéseikről de közben legjobb barátok is


Őszintén szólva én ilyet keresnék csak azt tapasztaltam hogy a meleg közösségben nem igazán találtam ilyet, igaz tartok is attól hogy kapcsolatban legyek de ez egy másik téma

Valahogy mindig belerohantam abba a három "kapcsolatomba" ami eddig volt

Nem igazán számított én mit szeretnék és hogy szeretném

Csak attól tartok ha lassabbra szeretném fogni akkor én vagyok a rossz


Ti hogy látjátok vagy valami tanács hogy lehet "jól" ismerkedni?



2023. aug. 11. 21:05
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

"Nézd! Ha nem lenne gyűlölet, ami részben az ilyen ostoba gondolkodás miatt alakul ki, akkor sem mehetsz oda egy valszeg heterohoz az utcán. "


Egy normális világban de igen, odamehet.

Ha hetero, akivel ismerkedni próbál, akkor ha normális ember, akkor nem csinál semmi balhét, csak simán elutasítja.

Normális ember pedig ért az elutasításból és megy a dolgára.

2023. aug. 11. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!