Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Kinek van igaza, kinek kellett...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kinek van igaza, kinek kellett volna engedni?

Figyelt kérdés

Párommal voltunk fesztiválon. Az utolsó busszal terveztünk hazamenni és így volt megbeszélve az elejétől kezdve. Egy 20 percre beültünk sörözőbe az ismerőseihez. Ott volt egy testvérpár, akiket én csak látásból ismerek, mindig a párom beszélget velük, hogyha találkozunk. Nemrég halt meg az édesapjuk, ki vannak az élettől, az édesanyjukkal és a nagyobb testvéreikkel is gondjuk van azóta, nem egyszerű történet.

A lány felajánlotta, hogy odaadja nekünk a kulcsot, aludjunk ott nála ketten, van szabad ágy. Én nem akartam, a párom meg beleegyezett volna, mert beszélgetni akart a fiúval. Legalabbis ez volt az indoka arra, hogy miért akart ott aludni, de tudom, hogy csak piázni akart. Nekünk mindenképpen együtt kellett volna maradni, mert én féltem volna egyedül kimenni a buszmegállóba meg utána a sok részeggel hazabuszozni meg hazasétálni (egy megállónál szállt volna le mindenki és begyalogolni a városba).


Végül eljöttünk és hazamentünk a legutolsó busszal, ahogy előre terveztük, de berágott rám a párom. De én nem akartam volna egy vadidegennél aludni, ahol le se tudtunk volna fürdeni, meg nem éreztem volna ott jól magam, meg más hűtőjébe nyúlkálni.


2023. szept. 17. 12:11
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Mondjuk engem nem zavar, ha a párom spiccesen fekszik mellettem egy idegen házban, egy idegen ágyban, sokféle helyen megfordultam már, az ilyesmi nem zökkent ki. A hűtőbe meg megkérdezem, hogy benyúlhatok-e és ha engedélyt kapok rá, akkor nem zavartatom magam, szóval nekem ezek csak kifogások. Az egyetlen indok, amit megértek a részedről az az, hogy másnap munka van és jó lenne tiszta ruhában menni. Bár ezt megoldanám úgy, hogy kérek törölközőt, szappant, lezuhanyzok és ha a csaj kb. egy méret velem, akkor legyen szíves tiszta ruhát adni, hogy ne az előző napiba kelljen munkába mennem. Ha én rugalmas vagyok, akkor legyen ő is az.

Az viszont nem ok, hogy a párod sem rugalmas, ha miattad kell változtatni egy programon. Úgy látszik egyikőtöknek sem erőssége a kompromisszum.

2023. szept. 17. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

"#6


Fizeted?"


Fizesse aki haza akar menni. :D nem halsz bele egy taxi árába, vagy ha igen akkor nem kell bulikázni sem. Én simán elfogadtam volna a felajánlást. Megkérdeztem volna hogy használhatjuk-e a fürdőszobát. Zabálni meg otthon sem szoktam éjjel, de ha nagyon éhes vagyok vettem volna valamit egy éjjel-nappaliban vagy automatában, ha annyira kellemetlen másnál enni. Másnap meg amúgy sem mennék dolgozni, vagy akkor nem fesztiválozok.


De ez van, van aki rugalmas, van aki nem. Kérdés hogy a párod mennyire tolerálja hogy haza kell téged vinni mint egy kisgyereket.

2023. szept. 17. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

#12 Jól vagy már Karen! Te alukáljál akkor egy vadidegen embernél. Kicsit túl nagy áldozat ez már tényleg. Miért kellene taxit fizetnie? Engem 10 km-t vitt egy taxi 5 000-ért. Ha a kérdező buszozik, akkor nem 10 km-ben kell gondolni, hanem lehet az 40 is. Nyilván te neked nem sok 20k-t kiadni egy útért, amikor lehet nincs is nála annyi. De miért fizetne 20 ezer körül, ha van busz es alapból azzal mentek volna haza? He? Logic?


Az meg hogy ki meddig és mikor bulikázik, nem a te dolgod. Lassan jobban belelovalod magad, mint a kérdező.

2023. szept. 17. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

"nem halsz bele egy taxi árába, vagy ha igen akkor nem kell bulikázni sem."


Ezt majd pont te fogod eldonteni nem?

2023. szept. 17. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!