Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Kinek van igaza, kinek kellett...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kinek van igaza, kinek kellett volna engedni?

Figyelt kérdés

Párommal voltunk fesztiválon. Az utolsó busszal terveztünk hazamenni és így volt megbeszélve az elejétől kezdve. Egy 20 percre beültünk sörözőbe az ismerőseihez. Ott volt egy testvérpár, akiket én csak látásból ismerek, mindig a párom beszélget velük, hogyha találkozunk. Nemrég halt meg az édesapjuk, ki vannak az élettől, az édesanyjukkal és a nagyobb testvéreikkel is gondjuk van azóta, nem egyszerű történet.

A lány felajánlotta, hogy odaadja nekünk a kulcsot, aludjunk ott nála ketten, van szabad ágy. Én nem akartam, a párom meg beleegyezett volna, mert beszélgetni akart a fiúval. Legalabbis ez volt az indoka arra, hogy miért akart ott aludni, de tudom, hogy csak piázni akart. Nekünk mindenképpen együtt kellett volna maradni, mert én féltem volna egyedül kimenni a buszmegállóba meg utána a sok részeggel hazabuszozni meg hazasétálni (egy megállónál szállt volna le mindenki és begyalogolni a városba).


Végül eljöttünk és hazamentünk a legutolsó busszal, ahogy előre terveztük, de berágott rám a párom. De én nem akartam volna egy vadidegennél aludni, ahol le se tudtunk volna fürdeni, meg nem éreztem volna ott jól magam, meg más hűtőjébe nyúlkálni.


2023. szept. 17. 12:11
A kérdező szavazást indított:
Nekem van igazam
Páromnak van igaza
14 szavazat
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
68%

Nem szerencsés a "kinek van igaza- ki a hibás" tengelyen gondolkodni. Nem visz előre, csak az időt fecsérlitek vele.

Hatékonyabb, ha azon gondolkodtok, mi lenne a mindkettőtöknek elfogadható megoldás.

Ebben a helyzetben mind a ketten csak a saját kényelmetekkel voltatok elfoglalva.

2023. szept. 17. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
81%
Elég bosszantó a párunk miatt eljönni rég nem látott barát mellől, aki amúgy nehéz élethelyzetben van, csak mert a párunk nem tud alkalmazkodni egyetlen éjszakára.
2023. szept. 17. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
10%
Mert te szívesen ott alszol egy vadidegen embernél, ahol még fürdeni se tudsz, és simán nyúlkálnál a hűtőjébe? Mert én nem. Aztán másnap meg menjek ugyanabba a ruhámba dolgozni.
2023. szept. 17. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Hát Kedves Kérdező, pedig egy ilyen random kéglit kész vétek kihagyni:D
2023. szept. 17. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
48%
Nem kell piás pasi.
2023. szept. 17. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
3, akkor hívsz egy taxit. Mindenre van megoldás.
2023. szept. 17. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
17%

#6

Fizeted?

2023. szept. 17. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Szerintem még ha nem is ez volt megbeszélve, akkor is lehet rugalmasabban kezelni egy ilyen helyzetet. Én megértem a párodat, hogy inkább a barátaival töltött volna el egy éjszakát és neheztel rád, amiért kierőszakoltad, hogy menjetek haza, mert neked az kényelmesebb. Ha rendszeresen ezt csinálná, megérteném, hogy nem akarsz sokadszorra is engedni neki, de ez csak egyetlen alkalom volt, kibírhattad volna most az egyszer.
2023. szept. 17. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Igen, kibírhattam volna, hogy bepiázva fekszik mellettem a párom egy vadidegen házban egy vadidegen ember ágyában, akinek még a hűtőjébe se mernék nyúlni. Aztán reggel hatkor induljak el dolgozni az aznapi ruhámba, még bugyit se tudtam volna cserélni.
2023. szept. 17. 17:47
 10/14 A kérdező kommentje:

Nekem ezzel nem lett volna semmi bajom, hogyha nem akkor szól, amikor az utolsó előtti buszom 5 perccel megy el. Mert azzal simán hazamentem volna, de így azzal nem, mert tudja ő is, hogy milyen emberek járnak haza azzal s busszal, de ha van velem valaki és nem egyedül vagyok, akkor nem mernek kötekedni.


Ha én variálok egy programon, akkor megy a hiszti állandóan, ezért beszéljük meg előre.

2023. szept. 17. 17:49
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!