Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Eddig "elítéltem", nem néztem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Eddig "elítéltem", nem néztem jó szemmel akik 14évesen szexelnek. De most én vagyok ilyen helyzetbe! (? )

Figyelt kérdés

Eddig "elítéltem",nem néztem jó szemmel akik 14évesen szexelnek.De most én vagyok ilyen helyzetbe:/ Van egy pasi,idősebb nálam ( 20éves ) nagyon szeretem,már 2éve.Nem tudom mit tegyek,mer eddig nem is gondolkoztam azon,hogy 16éves koromig elvesztem a szüzességem..:S

Ti voltatok már ilyen helyzetbe? Mit tennétek?


15/L


2010. okt. 17. 13:16
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
Még össze sem jöttek, a pasi kb nem is tud róla. De már a lefekvésen gondolkodik a kiscsaj. Behalok...
2010. okt. 17. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 A kérdező kommentje:

Még össze sem jöttek, a pasi kb nem is tud róla. De már a lefekvésen gondolkodik a kiscsaj. Behalok...

-->

ez így nem igaz;)

a szex témát a srác hozta szóba..

2010. okt. 17. 13:59
 23/27 anonim ***** válasza:

Szóval csak arra kellesz neki. Minden jobb érzésű lány, akinek egy idegen* pasi a szexről beszél már komolyan sem kéne, hogy vegye.

Erre te be vagy zsongva.


*nem a párja

2010. okt. 17. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
Ha nem jöttetek össze,de a szextémát már szóba hozta a gyerek,akkor csak le akar fektetni.Teljesen mindegy,hogy mekkora csajozós volt,ha igazán szeret,akkor megvárja azt az egy évet,ha meg nem éri meg neki a dolog,akkor tovább áll.HA összejöttök és HA a gyerek eljutna odáig,hogy ő már akarja,akkor csak azért mert Ő akarja,neked nem kell igent mondanod.Igenis minden pasi tud várni,akár 2 évet is..az persze máskérdés,hogy megérti e a csaj álláspontját vagy sem,de ettől még tud várni!
2010. okt. 17. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:

ezzel indít???

Úristen!

nagyon légy észnél!!

2010. okt. 17. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:

Ha egyből a szexel jön, akkor nem is szeret. Mivel 20 éves és te 15 vagy, ha télleg fontos lennél neki, akkor figyelembe venné a korodat és várna rád, amennyit kell. Hiába nagy csajozós. Ez az egész duma, hogy a nagyfiúknak szükségleteik vannak, csak hazugság. Le akar fektetni egy kis pipit és kész. Utánna meg otthagyna. Tom, hogy ez lehet megrázó neked olvasva és nem akarod elhinni, de sajnos a legtöbb srác ilyen. Azáltal meg, hogy nagyon szereted, beleképzelhetsz egy személyiséget, ami nincs is. Nem akarom azt mondani, hogy én már csak tom, de én már csak tom. Láttam meg hallottam elég ilyet. Valszeg csak szexre kellesz neki, de ha nem, akkor bizonyítsa be. Van elég történet már, ami azzal kezdődik, hogy ígyszeretlek úgyszeretlek, csak dugjunk már, aztán dugás után otthagyja a csajt. Én nem lennék ilyen egy nálam fiatalabb lánnyal.


Szal, ha továbbra is kufircolni akar és te csak az ő kedvéért mennél bele, pedig szived szerint várnál rá, akkor hagyd a francba. Nem érdemel meg és ennyi.


20F

2010. okt. 17. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 Kurpi urfi ***** válasza:

Mi ez a hülyeség az egy évvel?

Szerintem rengeteg az az 1 év viszont abban egyet értek, hogy a pasi csak meg akar fektetni és nem nagy csajozos volt hanem most is az(lásd téged is meg akar dúgni).

Probáld meg járni vele s ha 1-2 hónapot kibír, hogy nem csal meg akkor talán nem csak egy numerát akar de az előtt szerintem semmikép se ad be a derekad.

2010. okt. 17. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!