Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A súlyom miatt félek ismerkedn...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A súlyom miatt félek ismerkedni férfiakkal. Nem tudok sajnos hízni. Mit csináljak?

Figyelt kérdés

Az utóbbi időben fogytam (munka, stressz, lehangoltság, barátok hiánya stb.) nagyjából 5 kilót.

Összeszűkült a gyomrom, nagyon vékony lettem. Nagyon gebék a karjaim, lábaim.

Igazából nagyon szeretnék 5-6 kilót hízni, úgy formás lennék és több önbizalmam lenne, de zsíros ételeket nem tudok enni (nagyon el kezd fájni a hasam, téglává puffad stb.) Csokit eszem, fagyit, cukros dolgokat, de a napi 15-1600 kalóriát nem lépem túl, nem tudom.


42-43kg vagyok 1.6M


Amire gondoltam az az alkohol, likőr - azzal tudok hízni, mert kis mennyiségben tömény kalória, és nem fáj tőle a hasam. De nem akarom alkohollal mérgezni magam.


2023. szept. 11. 23:31
1 2 3 4
 31/36 anonim ***** válasza:
74%
19-es: amit linkelt, az nem cukormentes, de tök mindegy miből tevődik össze a kalóriatartalma, amiben sok cukor van, azt NE ajánlgassa, hogy napi 4-et egyen belőle. Nutellának is magas a kalóriatartalma, de brutálisan sok cukor van benne, tehát azt sem ajánlott napi több kanállal enni, hiába hízna tőle. De a kérdező válaszai alapján én nem próbálok meg neki tovább segíteni, egyen amit akar. :(
2023. szept. 12. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/36 anonim ***** válasza:
53%

Én férfi vagyok. 1.84 cm. magas, 58-60 kg., tehát ismerős a téma.

Jelenleg pl.: proteines szelettel igyekszem kicsit "tuningolni" magamat.

Nekem tetszenek a hozzád hasonló alakú nők, szívesen ismerkednék.

2023. szept. 12. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/36 anonim ***** válasza:
76%
Nem is láttad még és már tetszik?
2023. szept. 13. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/36 anonim ***** válasza:
100%

Az a típusú ember, akinek stresszben leáll a komplett emèsztőrendszere ès inkább hasmenèse lesz az ètelektől, nem fog hízni a cukros szaroktól, zabtól (ezt nem is èrtem hogy gondolta az illető) ,alkoholtól ès gyümölcsöktől sem. Sőt, ezek mind felszívódási zavarokat okozhatnak.


Nekem szintèn problèmám a soványság, nagyon feminin vagyok ès sokat aggódom. Szerintem a puszta gondolkodásommal ègetek annyi energiát, mintha elmentem volna futni. A pulzusom gyors, ugrálva, rohanva csinálok mindent, amit mások emberi módon.

Nagyon èrzèkeny vagyok arra hogy mit eszem ès hányszor. Legalább 5x kell ennem naponta, alacsony szènhidrát ès magas zsír tartalmú fehèrjedús èteleket, hogy megtartsam a súlyom. Emellett egyetlen nap sem maradhat ki az edzès, különben leèpülnek az izmaim.


Ironikus módon sosem volt vèkony barátnőm, mindig tőlem nagyon különböző, robosztus, masszív testfelèpítèsű, hízèkony típussal voltam együtt, és bár vagyok annyira èrett, hogy együtt tudok működni velük is, de már elgondolkodtam rajta, hogy milyen lenne a saját női megfelelőmmel lenni, aki nem látja magát folyamatosan dagadtnak ès együtt tudnánk figyelni egymás étkezèsére is.

2023. szept. 18. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/36 anonim ***** válasza:
22%
34 úgy gondoltam kedves utolsó, hogy nálam a zab bevált. Emésztési zavarokról beszélsz, a zab mióta okoz emésztési zavart? Erre mondják amikor a hülye okoskodik.
2023. szept. 18. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/36 A kérdező kommentje:

A zab engem teljesen kiver. Egy deci zabtej után olyan pattanásos lesz az arcom, mint tiniként.


A stresszben nem működő emésztőrendszerben lehet valami.

Ha amúgy kiegyensúlyozott vagyok, akár kevesebb étellel is jobb súlyban tartom magam. És van időszak, hogy mintha nem dolgozná fel a kalóriát.

2023. szept. 20. 20:14
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!