Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A súlyom miatt félek ismerkedn...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A súlyom miatt félek ismerkedni férfiakkal. Nem tudok sajnos hízni. Mit csináljak?

Figyelt kérdés

Az utóbbi időben fogytam (munka, stressz, lehangoltság, barátok hiánya stb.) nagyjából 5 kilót.

Összeszűkült a gyomrom, nagyon vékony lettem. Nagyon gebék a karjaim, lábaim.

Igazából nagyon szeretnék 5-6 kilót hízni, úgy formás lennék és több önbizalmam lenne, de zsíros ételeket nem tudok enni (nagyon el kezd fájni a hasam, téglává puffad stb.) Csokit eszem, fagyit, cukros dolgokat, de a napi 15-1600 kalóriát nem lépem túl, nem tudom.


42-43kg vagyok 1.6M


Amire gondoltam az az alkohol, likőr - azzal tudok hízni, mert kis mennyiségben tömény kalória, és nem fáj tőle a hasam. De nem akarom alkohollal mérgezni magam.


2023. szept. 11. 23:31
1 2 3 4
 1/36 anonim ***** válasza:
94%
Azért ésszel a piával.
2023. szept. 11. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 anonim ***** válasza:
67%
Sokkal előbb befogsz tudni pasizni 40kilosan, mint a 80kilósok, ne stresszelj rà a súlyra. Helyre rázódik az életed és fogsz tudni hízni
2023. szept. 11. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/36 anonim ***** válasza:
82%

Szerintem felesleges ezen aggódnod. A férfiak egy részének ez konkrétan nagyon tetszik. És egyeseknek jól is áll. Ha gondolod, mutathatsz egy képet, akár arc nélkül is.

Az alkoholt meg felejtsd el. Ha vékonyan elkezdesz felesleges kalóriától hízni, nagyon aránytalanul fog lerakódni. Figyelj jobban az alvásodra, csinálj egy normális étrendet és próbálj egy kicsit sportolni. Olyanokat, amik izmosítanak. Akkor a test nekiáll tápanyagot felvenni + nagyon szép alkatúan fogsz izmosodni, hízni.

2023. szept. 11. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/36 A kérdező kommentje:

Magamról nem, de mutatok egy képsort, így nézek ki testileg:


[link]


Nem én vagyok ez a lány, csak a testalkata miatt figyeltem fel ezekre a képekre és arra, amit mellette ír.

2023. szept. 11. 23:51
 5/36 anonim válasza:
53%
Kérdező, nekem mindig 50 kg alatti barátnőim voltak, én szeretem, ha kilátszik egy nő csontja. Biztos akad majd valaki akinek tetszeni fogsz, emiatt nem kell elzárkóznod az ismerkedéstől.
2023. szept. 12. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/36 anonim ***** válasza:
91%

A súlyod csak neked probléma, nem másoknak :)

Mi lenne ha a stresszt kezelnéd?

Járj futni, biciklizni. Attól jó étvágyad lesz és formád is.

Sok fehérje és gyümölcs.

A mozgás oldja a stresszt, legalábbis nálam működik :)

2023. szept. 12. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/36 anonim ***** válasza:
21%

Same here. Ugyanez az alkat + tulajdonságok.


Sajnos csak 40 feletti elvált apukáknak tetszem + olyan srácoknak, akiket már mindenki visszautasított a borzasztó jellemük miatt. Valamikor volt párom, de idővel tőle is azt hallgattam, hogy mennyivel formásabb nők léteznek nálam.


Nem akarom csökkenteni az önbizalmad, de én ezt tapasztaltam. Se híre se hamva az életemben ezeknek a bizonyos "nekempontezjönbe" srácoknak - nem értem, kik írják ezeket a válaszokat.

2023. szept. 12. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/36 anonim ***** válasza:
32%

Nekem nagyon tetszik ez az alak.


Írj bátran!

2023. szept. 12. 04:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/36 Noren1989 ***** válasza:
66%

Khm, a férfiak jelentős része ezt keresi.


Inkább a depressziós állapot lesz itt a probléma.

A piát inkább felejtsd el, attól csak fogyni fogsz.

2023. szept. 12. 05:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/36 anonim ***** válasza:
0%
Keress egy mackos fazot, o a merleg egyik felen te a masikon igy atlagba tok jo lesz
2023. szept. 12. 05:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!