Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A súlyom miatt félek ismerkedn...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A súlyom miatt félek ismerkedni férfiakkal. Nem tudok sajnos hízni. Mit csináljak?

Figyelt kérdés

Az utóbbi időben fogytam (munka, stressz, lehangoltság, barátok hiánya stb.) nagyjából 5 kilót.

Összeszűkült a gyomrom, nagyon vékony lettem. Nagyon gebék a karjaim, lábaim.

Igazából nagyon szeretnék 5-6 kilót hízni, úgy formás lennék és több önbizalmam lenne, de zsíros ételeket nem tudok enni (nagyon el kezd fájni a hasam, téglává puffad stb.) Csokit eszem, fagyit, cukros dolgokat, de a napi 15-1600 kalóriát nem lépem túl, nem tudom.


42-43kg vagyok 1.6M


Amire gondoltam az az alkohol, likőr - azzal tudok hízni, mert kis mennyiségben tömény kalória, és nem fáj tőle a hasam. De nem akarom alkohollal mérgezni magam.


2023. szept. 11. 23:31
1 2 3 4
 21/36 A kérdező kommentje:

Köszönöm a tippeket!


Az olajos magvak és a zab, azért nem játszik, mert allergiás vagyok rájuk. Még a zabtejre, mandulatejre is.. Pedig jó ötlet, de rendkívül pattanásos leszek tőlük! Az egész arcom egyik napról a másikra.

Líkőr kalóriatartalma 100ml kb 350-400kcal, ami csak egy deci liter.

Ezért egy fél literes líkőr ha két nap alatt megiszom, az már napi +2000 kcal

Egy tábla csoki 450-500kcal, ebből már csak a fogaim miatt sem tudok ennyit elfogyasztani.

Pizza, gyros, péksütik - ezektől nagyon fáj a hasam, fogyasztás után 10-20 percre övszerűen szorít, bekeményedik a hasam.



Én nem tudom elképzelni, hogy létezik olyan férfi akinek tetszik egy kiálló bordájú, lapos seggű nő, akin nincs mit fogni. Hogy néz ki fehérneműben?

Nem hiszem hogy ilyen férfi létezik, én sem találkoztam még ilyennel (hacsak nem ő maga is csontos.. )

2023. szept. 12. 10:25
 22/36 Noren1989 ***** válasza:
72%

Hàt, csajszi, gyenge a képzelőerőd...


Testképzavarod is van?

2023. szept. 12. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/36 anonim ***** válasza:
100%
akkor itt már csak a jumbo táp segíthet. nem óccó, viszont nem jönnek elő tőle a pattanások.
2023. szept. 12. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/36 anonim ***** válasza:
0%

Izé...miért is lettem lepontozva?

Valós tapasztalatot írtam. Nem csalás, nem ámítás...


7 voltam

2023. szept. 12. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/36 A kérdező kommentje:

22

Az exem pl. nem szerette, hogy nincs rajtam mit fogni, ergó nem lehet "ütögetni" az ágyban, vagy erősen fogni, vagy esetleg félteni kell nehogy erősebben megfogjon és beliluljon a karom..



Én nem pontoztam le senkit!

2023. szept. 12. 12:51
 26/36 anonim ***** válasza:
100%

"Líkőr kalóriatartalma 100ml kb 350-400kcal, ami csak egy deci liter.


Ezért egy fél literes líkőr ha két nap alatt megiszom, az már napi +2000 kcal" - nagyobb baj hogy a matek se megy túl jól. Plusz hosszú távon ettől csak alkesz leszel, és még jobban lerobbansz.

2023. szept. 12. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/36 A kérdező kommentje:

Igen, kicsit elszámoltam, napi +1500 kcal lehet 4 deci.


Meggyőztetek, nem fogok italozni. Elég drága, és egészségtelen. Nutellával próbálkozom.

2023. szept. 12. 16:03
 28/36 Noren1989 ***** válasza:
72%
Inkàb egyél rendesen.
2023. szept. 12. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/36 anonim ***** válasza:
69%
Noren pont arról van szó, hogy az nem működik.
2023. szept. 12. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/36 anonim ***** válasza:
100%
21: akkor viszont vizsgáltasd ki magad, mert az nem normális, hogy ha szénhidrátot fogyasztasz, akkor ilyen panaszaid vannak. Főzelékek, levesek, rántott ételek, rakott ételek, salátafélék? Mit szoktál enni normálisan? Azokat próbáld meg felturbózni magasabb kalóriatartalmú hozzávalókkal. De a válaszaidból azt látom, hogy vagy troll vagy, vagy tök mindegy mit mondunk, inkább cukrot tömsz magadba.
2023. szept. 12. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!