Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A súlyom miatt félek ismerkedn...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A súlyom miatt félek ismerkedni férfiakkal. Nem tudok sajnos hízni. Mit csináljak?

Figyelt kérdés

Az utóbbi időben fogytam (munka, stressz, lehangoltság, barátok hiánya stb.) nagyjából 5 kilót.

Összeszűkült a gyomrom, nagyon vékony lettem. Nagyon gebék a karjaim, lábaim.

Igazából nagyon szeretnék 5-6 kilót hízni, úgy formás lennék és több önbizalmam lenne, de zsíros ételeket nem tudok enni (nagyon el kezd fájni a hasam, téglává puffad stb.) Csokit eszem, fagyit, cukros dolgokat, de a napi 15-1600 kalóriát nem lépem túl, nem tudom.


42-43kg vagyok 1.6M


Amire gondoltam az az alkohol, likőr - azzal tudok hízni, mert kis mennyiségben tömény kalória, és nem fáj tőle a hasam. De nem akarom alkohollal mérgezni magam.


2023. szept. 11. 23:31
1 2 3 4
 11/36 anonim ***** válasza:
67%

Ne alkohollal akarj hízni!


Hanem fehérjében gazdag ételeket amiben azért van zsír meg szénhidrát is. Például naponta kétszer egyél mogyorót vagy amit szeretsz. (Lényeg az olajos mag). Nem hiszem, hogy ebéd és vacsora között és reggeli és ebéd között ne férne bele 50g mogyi ami máris naponta 600 kalória lenne. Ha mellé alapból eszel 1500-at akkor màr jó is vagy. (Persze nem a legjobb, de cukros udítővel is bevihetsz naponta 300-400 kalóriát.)

2023. szept. 12. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/36 anonim ***** válasza:
0%
Vágj bele és csak csináld. Hiszed vagy sem, az alkatod nagyon is keresett. Próbálnál meg 80 kg-san ismerkedni, menne a zsírdisznózás.
2023. szept. 12. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/36 anonim ***** válasza:
23%

Vannak olyanok akikek ez tetszik, de azért gyél rendesen.


Az én barátnőm is szereti hogy kiállnak a csontjaim :D

F30

2023. szept. 12. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/36 anonim ***** válasza:
100%
Az alkoholt felejtsd el, butaság. Hízni kicsit könnyebb, mint fogyni, de azt sem kell eszetlenül, zsírban tocsogó fánkzabálással. Megfelelő fehérje és szénhidrátbevitel, választhatsz zsírosabb tejtermékeket, sajtokat és húsokat, de az állati zsiradék nem túl egészséges, szóval csak mértékkel + bátrabban nyúlhatsz a szénhidráthoz, tészták, bátran ehetsz tejszínes feltéteket, péksütemények, kelt tészták stb., de itt meg a cukorbevitelre figyelj. Ha ennyire nem értesz hozzá, fordulj dietetikushoz, a magasságodhoz ez brutálisan alacsony testsúly, nem ártana a szaksegítség. Plusz a sport, ahogy a 3-as írta.
2023. szept. 12. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/36 anonim ***** válasza:
41%

A zabszeletnek jó a tápértéke. Nekem volt otthon egy jó zsáknyi az elmúlt 1 hónapban. 90db. Napközben nasiként benyomok 3-at 4et. Amilyen kedvem van éppen. Azt vettem észre, hogy jÖnnek vissza a kilók. Nálam a költözéssel járó stressz, és a lakással kapcsolatos felmerült kivitelezési problémák miatt lehetett súlycsökkenés.

[link]


VEgyél te is egy 90es csomagot. 10ezer ft. Helyette vehetnél plusz 15 ezer forintért jumbo tömegnövelőt is, de szerintem naturálba próbáld meg te is. Étkezések közt fogyaszd! 1 szelet 170 kcal.

2023. szept. 12. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/36 anonim ***** válasza:
68%
Gyümölcsök, gyümölcslevek víz helyett mindig. Megiszol napi 2 litert az már 1000 Kcal. Szőlőből 1600. Fehérje turmix. Napi 10 dkg. tejben. Ha unod a gyümölcsöt. Almát körtét kipréselsz gépben. A levét megiszod, ami kijön belőle fahéj + cukor megsütöd
2023. szept. 12. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/36 anonim ***** válasza:
100%
úristen...
2023. szept. 12. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/36 anonim ***** válasza:
100%

A 15-ösnek és 16-osnak felhívnám a figyelmét az általuk ajánlgatott megoldások napi cukormennyiségére. Tök jó lesz, ha felszed pár kilót plusz egy jó kis inzulinrezisztanciát.


Amit a 11-es írt, az viszont jó, a zsiradékok után az olajos magvagnak a legmagasabb a kalóriaértéke, bár a számokat rosszul írta, 100 g mogyoróban, mandulában van kb. 600-700 kalória, de valóban napi 50 g (ami nem nagy mennyiség) 2 felé elosztva már plusz 300-350 kalóriát jelent, ami sokat számít a hízásnál. 14-es vagyok.

2023. szept. 12. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/36 anonim ***** válasza:
50%
Felhívnám a 18 figyelmét arra, hogy vannak cukormentes zabszeletek is. Illetve a kalóriaszám nem a cukorból tevődik össze. 2 szelet már 340 kcal. 4 szelet 680. 4 szelet... 1 szelet 160 forint. Nem echte baromság amit írsz, de mielőtt még teljesen leírnál valamit előbb érdemes tájékozódni, mert csak magadból csinálsz hülyét! Felhívnám erre is a figyelmed! Figyelsz?
2023. szept. 12. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/36 anonim ***** válasza:
100%

#18


Nem írtam rosszul. Jól írtam. Maximum nem volt egyértelmű. Ugy gondoltam, hogy az étkezések között 50-50g ami összesen 100. Az pedig 600 kalória.

2023. szept. 12. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!