Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Akik unják a pasijukat és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akik unják a pasijukat és hamarosan lapátra teszik, megvan már az új férfi akit kinéztetek magatoknak?

Figyelt kérdés

Vagy ugrotok a "sötétbe"?


F/32


2023. szept. 9. 13:53
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
0%
Miért szeretnéd tudni?
2023. szept. 9. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Kíváncsiság, hogy a nőknél ez hogy működik. A férfiak gyakran lépnek ki úgy a kapcsolatokból hogy egyáltalán nincs más nő láthatáron se.
2023. szept. 9. 13:58
 3/12 anonim ***** válasza:
20%

He? Az nem úgy működik, hogy csak úgy kinuzenunk valakit.

Milyen sötétbe ugrás? Pasi nélkül is van élet.

2023. szept. 9. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Hanem hogy működik? Van pasi nélkül is élet? Én úgy látom a többségetek azért rosszul van fix pasi nélkül.
2023. szept. 9. 14:21
 5/12 anonim ***** válasza:
35%

4

Nagyon nem jól látod, Bogárka.

Ha minden nőnek lenne pasija, akkor szingli pasi sem igen lenne.

2023. szept. 9. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Nem vagyok Bogárka. S a fiatal korosztályban (mondjuk 35 alatt) sokkal több a szingli pasi mint a nő.
2023. szept. 9. 14:28
 7/12 anonim ***** válasza:
73%
Én pedig pont az ellenkezőjét látom az ismeretségi körömben. Sok nő van, aki kilép a nem működő kapcsolatból és örül, hogy kicsit fellélegezhet. A legtöbb pasi viszont nem bírja fix punci nélkül, maximum nem jön össze nekik, azért vannak kényszerből egyedül.
2023. szept. 9. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
0%
Tekla névvel vagy pasi?
2023. szept. 9. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
72%

"A férfiak gyakran lépnek ki úgy a kapcsolatokból hogy egyáltalán nincs más nő láthatáron se."

Ez hazugság, ugyanannyi pasi is ilyen mint amennyi nő.

2023. szept. 9. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

"

"A férfiak gyakran lépnek ki úgy a kapcsolatokból hogy egyáltalán nincs más nő láthatáron se.""


A nők is. A válások 3/4-ét is a nők adják be, és nem a többségnek nincs más képben.

Én is azt látom, hogy ezt a pasik csinálják. Amíg nincs új nő, addig jó lesz a régi is.

2023. szept. 9. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!