Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Férfiak! Miért választotok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Miért választotok magatoknál kevésbé képzett nőt barátnőnek, feleségnek? Tudatos döntés ez?

Figyelt kérdés
A környezetemben észrevettem, hogy sok párnál a férfi jobban képzett, mint a nő. Van, ahol ez csak egy Bsc - Msc a különbség, de van, ahol PhD - érettségi. A férfi javára. Ez miért van?

2021. nov. 14. 19:25
 1/10 anonim ***** válasza:
33%
Nem a nő választ okos(jól kereső pasit??
2021. nov. 14. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
61%
Kevésbé intelligens nőt könnyebb kezelni: kevesebb veszekedés, sárkány hajlam kizárása, feminizmus aktivitás teljesen redukálható. Egészségesebb élet.
2021. nov. 14. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

1-es okos nem egyenlő a jól keresővel! PhD egyetemi oktató kb. jelképes összeget keres.


2-es, rendben. Azt szeretnéd mondani, hogy a végzettség egyenesen arányos az intelligenciaszinttel?

2021. nov. 14. 19:34
 4/10 anonim ***** válasza:
82%
Az én környezetemben, az összes diplomás, jól szituált férfi, a válása után, tudatosan nem diplomás nőt választott.
2021. nov. 14. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
76%
Talán mert nem egy papírral akarod leélni az életed, hanem magával az emberrel.
2021. nov. 14. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
70%
Én mint "jól szituált" diplomás férfi, először diplomás nőt vettem feleségül, másodszorra sima érettségizettet. Értelmileg, műveltségben nincs nagy különbség köztük (a biokémiához az első jobban ért). Viszont az első feleségem fennhordta az orrát, a diplomát mint valami felsőbb kaszthoz tartozást tekintette, a másodiknak nincsenek ilyen allűrjei, viszont sokkal kedvesebb, háziasabb. Ilyen gőgös, fennhéjázó libáknak a közelébe nem megyek többet.
2021. nov. 14. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

4-es, beszéltetek róla, hogy miért?


5-ös, akkor szerinted a diplomás nők egyetlen tulajdonsága a lepecsételt papírjuk?


6-osnak köszönöm a válaszod!

2021. nov. 14. 20:27
 8/10 anonim ***** válasza:
46%

4. vagyok.


Beszéltek. Egyrészt nem kellett nekik karrierista nő, aki napi 10-12 órát dolgozott. Másrészt nem kedvelték a "kasztrálást", az által, hogy a párjuk folyamatosan okoskodva próbált "farkat méregetni" vele.

2021. nov. 14. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
57%
A kisebbségi komplexusos nyomik választanak szándékosan alá. Normális, felnőtt férfi elvárja, hogy a nő legalább hozzá hasonló színvonalon legyen.
2021. nov. 14. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
63%
Persze, mert így eljátszhattják, hogy ők a janik a kapcsolatban, a másik meg néz rá, mint valami atyaúristenre. Nem kell félteni a kicsi egójukat, ami véletlen összetörne, ha kiderulne, hogy a nő jobb, okosabb valamiben, vagy ha meg kellene fogni a fakanalat
2021. nov. 14. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!