Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 3 napon keresztul azt mondta...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

3 napon keresztul azt mondta talalkozni akar, leirtam hogy nem erzem azt ,hogy meg akar ismerni es azota nem beszelunk. Alakulhat még jol ez ha irok neki valamit? 23N

Figyelt kérdés

O kezdte el az ismerkedest, beszeltunk telefonon is.

Viszont rajottem hogy o egy olyan fiu, aki 100novel beszel, aztan akinek szrerencseje van es eppen unatkozik azzal talalkozik de interneten semmit nem lehet vele kezdeni..

3 napig irta hogy talalkozni akar, stb aztan a harom nap utan megmondtam neki hogy engem ne szeditsen tovabb, mert mar most rosszul erzem magam miatta hogy en megyek utana mikozben o a ferfi..(nagyon mely erzesu vagyok es nem szoktam ismerkedni)

Erre mar nem irt semmit es azota sem beszelunk.

Nem tudom lehet e ebbol még jo ha irok neki valamit még, vagy lehet hogy visszairna hogy hagyjam..

Nagyon tetszik, nagyon jo volt vele telefonalni es ezert ilyen rossz hogy nem talalkozunk.


2023. szept. 1. 19:55
 1/10 A kérdező kommentje:
Tudom hogy nem keltettem fel elegge az erdeklodeset, de nem is talalkoztunk..ha randi utan lenne ez, leszarnam az egeszet de igy nem tudom
2023. szept. 1. 19:56
 2/10 anonim ***** válasza:
Miert vonzo a felmegoldas? Olyan eset elkepzelhetetlen, hogy valaki tenyleg erdeklodik irantad?
2023. szept. 1. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Ha nem talalkozunk sose tudjuk meg o erdeklodne e irantam..

Eletemben nem volt még ilyen velem..szerintem er annyit az egesz..

2023. szept. 1. 20:13
 4/10 anonim ***** válasza:
91%

"3 napig irta hogy talalkozni akar"

Visszautasítottad, nem akartál találkozni vele, ez a vonat már elment.

2023. szept. 1. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Nem utasitottam el, mindig megbeszeltuk hogy masnap talalkozunk delutan, de sose talalkoztunk. Azta azt mondta ra, sok volt a dolga
2023. szept. 1. 20:23
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Azt írtad neki, ne szédítsen tovább. Tehát kihátráltál az egészből. Ezt csak így lehet értelmezni.
2023. szept. 1. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Csak hülyitett. Volt nekem is ilyen, ha érdekelted volna már rég taliztatok volna. Engedd el, mert ha ráírsz megint csak bolondot csinálsz magadból hidd el. És jegyezd meg, ha valakit érdekelsz az sosem hagy faképnél. A többivel ne is áltasd magad. 🙄
2023. szept. 1. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Leírod, hogy 100 lánnyal beszél..

Mi a fenét akarsz megismerni rajta?

Olyan jó az egyik hülyítettnek lenni?

2023. szept. 1. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Szedj magadra egy kis önbecsülés kisszivem, később még jól fog jönni.
2023. szept. 1. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy en nem ertek magyarul, de haromszor elhiv talalkozora, ordas baromsaggal elutasitod, es varod a happy endet. Mi van?
2023. szept. 2. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!