Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 1 kepet latott rolam es mar...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

1 kepet latott rolam es mar holnap talalkozni akar, ugye ebben semmi rossz nincs?

Figyelt kérdés

1 kepet latott rolam, 3 mondatot beszeltunk kb.

Azt irta nem az az irogatos tipus, es hogy holnap talalkozzunk.

Egy varosban lakunk.

Facen en kezdemenyeztem az ismerkedest, van ebben valami rossz a reszerol?


2022. nov. 6. 23:42
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
34%
Nem hinném. Én se szeretek pl neten dumalgatni sokat, előbe dől el minden, akkor minek húzzuk egymást.
2022. nov. 6. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Nem azt jelenti hogy nocsabasz?
2022. nov. 6. 23:45
 3/17 anonim ***** válasza:
87%
Nincs. Eleve van, aki írásban nem tud megnyílni, és kérdezni sem. Úgyis minden élőben dől el.
2022. nov. 6. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
96%
2-es Az az első randin kiderül, ha csak a bugyid érdekli.
2022. nov. 6. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
Nappal akar talalkozni egyebkent
2022. nov. 6. 23:51
 6/17 anonim ***** válasza:
76%

Nappal is ugyanúgy lehet szexelni.

De ahogy az előttem valók is írják, nem mindenkinek megy ez az online cseverészgetés, speciál nekem se. Volt olyan h én is kb. pár szóváltás után kezdeményeztem a találkozást, és nem a szex miatt. Ettől függetlenül szex lett a vége, mert első perctől megtaláltuk a közös hangot, rá pár randi után össze is jöttünk.

2022. nov. 7. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%

Te ráérsz? És neked is alkalmas a találka?

Szeretnél találkozni vele?

Ezt mondtad neki vagy valami mást?

2022. nov. 7. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
97%
Mondjuk par sort azert lehet erdemes beszelni neten, legalabb a legalapabb dolgokrol.
2022. nov. 7. 03:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
22%

Ilyenek a neten

Mindegy csak női kép legyen

2022. nov. 7. 05:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
83%
Hm..érdekes, de egyben tök logikus is. Annyit hazudnak magukról az emberek, amikor írásban kommunikálnak, meg 20 éves fotókat küldenek, ami már régen köszönőviszonyban sincs azzal, ami van, hogy legalább a felesleges köröket ki lehet így iktatni. Nappal teljesen korrekt.
2022. nov. 7. 05:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!