Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 1 kepet latott rolam es mar...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

1 kepet latott rolam es mar holnap talalkozni akar, ugye ebben semmi rossz nincs?

Figyelt kérdés

1 kepet latott rolam, 3 mondatot beszeltunk kb.

Azt irta nem az az irogatos tipus, es hogy holnap talalkozzunk.

Egy varosban lakunk.

Facen en kezdemenyeztem az ismerkedest, van ebben valami rossz a reszerol?


2022. nov. 6. 23:42
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
72%

Nekem abszolút szimpatikus. Nincs mellébeszélés, csak a lényeg. Nyilván olyan helyen kell találkozni, ahol biztonságban érzed magad, és akkor rendben lesz minden. Legrosszabb esetben volt egy randid, és kész. Nem kell telszámot, lakcímet, akármit megadni. Facen eléritek egymást később is. Ha meg túl creepy volt, akkor menekülés, tiltás.


Nincs ezzel gond.

2022. nov. 7. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
Én nappal biztos nem találkoznék nővel. Félek, hogy meglátnám az arcát. Szigorúan egy kivilágítatlan sikátorban mennék vele végig kézen fogva, de ha így es meglát valaki, akkor egyből ráfognám, hogy vak.
2022. nov. 7. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Talizz vele nyilvános helyen,aztán meglátod milyen pasi valójában.
2022. nov. 7. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Nincs benne semmi rossz, viszont ha cseten nem akar veled beszélgetni, később lehet belőle probléma. Az, hogy nőcsábász, személyesen kiderül. Nem kell első alkalommal lefeküdni vele, te döntésed, ismerd meg!
2022. nov. 7. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 Noren1989 ***** válasza:

Szerintem szimplàn elmebeteg.


Eddig kb a legtöbb itteni beszélgetésem alkalmàval eljutok, mégsem vettem el minden itteni nőt 😅🤣😂

2022. nov. 7. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
0%
Egyébként én általános ismerkedésben azt vettem észre, hogy oltás ellenesként sokkal nehezebb helyzetben vagyok mint mások. Nincs ez egyébként máshogy a napköziben sem, de pozitívum, hogy legalább tudok a tanulásra koncentrálni.
2022. nov. 7. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Nem szánnám rá az időt arra, aki nem hajlandó bemutatkozni. Ez olyan porszívóügynökös.
2022. nov. 7. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!