Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha valaki annyira megharagudot...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha valaki annyira megharagudott, hogy többet találkozni sem akar, van esély, hogy idővel megenyhüljön?

Figyelt kérdés
Nagyon csúnyán összevesztünk és emiatt megszakított velem minden kapcsolatot. Idővel ha megnyugszik, van rá esély, hogy meggondolja magát? Nem feltétlenül ragaszkodom hozzá, de azért érdekel, hogy mennyire szokott az ilyesmi végleges döntés lenni. Ha valakinek volt már hasonló tapasztalata, azt is megoszthatja.

2022. dec. 4. 18:54
 1/6 anonim ***** válasza:
82%
Engedd el.
2022. dec. 4. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
#1: Már elengedtem, de azért kíváncsi vagyok, hogy tényleg létezik-e olyan, hogy valaki ennyire megsértődjön. Én nem vagyok ilyen haragtartó, ezért is érdekel, hogy másoknál ez hogy van.
2022. dec. 4. 19:07
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Minden ember más.
2022. dec. 4. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
#3: Persze, nyilván ennyi infóból nem is lehet semmi biztosat mondani, de gondoltam azért kicsit konkrétabb válaszokat kapok. Azért köszi.
2022. dec. 4. 19:55
 5/6 anonim ***** válasza:
Hat ebből nem lehet tudni, lehet hirtelen fel indulás, de lehet végleges döntés is. Az biztos, hogy ha engem valaki annyira megbant, hogy megszakitok vele minden kapcsolatot, azt később sem fogom keresni.
2022. dec. 4. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Ennél több infó kellene. Min vesztetek össze? Milyen kapcsolatban álltatok?
2022. dec. 4. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!