Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Én miért nem kapok csak úgy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Én miért nem kapok csak úgy egy szál rózsát?

Figyelt kérdés

2 és fél hónapja vagyunk együtt a párommal.

És kicsit rosszul esik hogy én egyszer sem kaptam csak úgy egy szál rózsát vagy egy csokit.Hisz rossz mikor a legjobb barátnőm dicsekszik hogy ő az 1 hónap alatt annyi mindent kapott.


2010. okt. 16. 11:27
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
nem az ajándékok mennyisége határoz meg egy kapcsolatot. ha ennyire zavar akkor kezd te az ajándékozást. viszonozni fogja. a srácok is ugyanúgy örülnek az ajándéknak mint a csajok.
2010. okt. 16. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Aztán majd esetleg 1 év múlva áldhatod a sorsot, hogy miközben a barátnődék rég szétmentek, ti még mindig szeretitek egymást :)

Nem szabad egy kapcsolatban a külsőségekkel foglalkozni. Már csak azért sem, mert tisztában kell lenni azzal, hogy különböző embertípusok vannak. Mindenki másképp mutatja ki a szeretetét. Van, aki mélyen érez, van aki kicsit felszínes és elhalmos ajándékokkal... Nem biztos, hogy az utóbbi a jobb :)

21/L

2010. okt. 16. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

A pasik nem azért vannak , hogy minden pénzüket a nőkre költsék !

Te most őt szereted , vagy az ajándékokat szereted ?

2010. okt. 16. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Mert bunkó barátot választottál.

De én nem vagyok az


Tessék

[link]

2010. okt. 16. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

Nem azért kell!

Csak a barátnőm mindig dicsekszik.Most ezt kapott most azt stb

2010. okt. 16. 11:36
 6/13 A kérdező kommentje:
köszike :$:)
2010. okt. 16. 11:39
 7/13 anonim ***** válasza:
ez egy hülye elvárás a nőktől (én is nő vagyok...) de egyszerűen nem értem miért vagytok kétségbeesve ha nem kaptok virágot? ez jelentené hogy igazán szeret? ez annyira mű, képmutató. igen, ajándékot kapni jó, és jó érzés ha gondolt rád, de ehhez miért kéne ezresekért egy szál halott virágot venni? semmit nem jelent hidd el nekem.
2010. okt. 16. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Nagyon szívesen. :)
2010. okt. 16. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
én össze tudnám számolni a 2 kezemen hogy több mint 2 év alatt hányszor kaptam a barátomtól ajándékot. csak akkor vesz nekem vmit ha vmilyen alkalom van. 1szer volt nemrég hogy 'csakúgy'ból vett. tudom én a sok ajándék nélküli is hogy szeret, ráadásul a virágot csak sajnálom ha elhervad:D
2010. okt. 16. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
én szívesen odaadom, amiket én kapok, utálom a vágott virágot...
2010. okt. 16. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!