Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek milyen ember az,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek milyen ember az, akit zaklattak, majd 1,5 év után leállította az apja, ekkor én lettem a következő áldozat és nem áll mellém? Hanem inkább védi a mocskot?

Figyelt kérdés
Javasolták, hogy keressem fel őt is, hátha ketten többre megyünk. Erre védi. Igaz nem is ő mesélte el a sztorit, hanem az anyja. Nem hogy inkább sajnálna. Arról nem beszélve, hogy mivel a saját bőrömön tapasztalom, sajnos minden igaz és nem semmi min ment keresztül. Szerintem ha az apja nem kapja el, mai napig zsarolná, zaklatná, kényszerítené. A rendőrségnek is hazudott, meg tagadott. Sőt a faszi őt nevezte meg tanúnak, még a telefonszámát is megadta. Ezek után nem tudom sajnálni. Sőt azt sem értem, hogy se a barátainak, se a szüleinek, se a barátjának, se az idősebb tesóinak nem szólt róla... Csak a barátja rájött szólt a szüleinek és ők kapták el. De hazudott ott is, tagadott, rágalmazással, becsületsértéssel fenyegetőzött. Mindenhol azt mondták, hogy ketten vagytok, így el lehet kapni végre... Aztàn nem. Megpróbáltam megkeresni, de hiába. Szerintem az ilyennek, az volt a lényeg, hogy végre megszabadult tőle, az nem érdekli, hogy másokkal mit csinál. Biztos, hogy nem hazudott az anyja, mert szóról-szóra velem is ezt műveli.
2023. aug. 24. 12:36
 1/7 anonim ***** válasza:
94%

A történetedben azt sem tudni, ki kivel van, gigantikus káosz az egész.

De ettől függetlenül: gyűlölöm mind a zaklatókat, mind pedig azokat, akik a zaklatókat védik.

2023. aug. 24. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Mi az, hogy ki kivel van?


Ő volt az előző áldozata és most, hogy már mással csinálja, nem áll mellém, hanem letagadja. Szerintem lehet ez a féreg megfenyegette. Vagy szimplán ennyire mocsok, hogy kicsit sem érdekli, hogy másokkal is megteszi, csak ő szabadult meg tőle.

2023. aug. 24. 12:47
 3/7 anonim ***** válasza:
Rossz emberre vetíted a haragod. Lehet, hogy csak retteg, mert ha segít neked azzal indokot ad a féregnek, hogy újra megkeresse. Sajnos nem kötelezheted rá, hogy a sorstársad legyen, ezt neked kell megoldanod és jobban jársz ha most inkább erre koncentrálsz. Nálad nincs nagydarab családtag, barát, haver aki "elbeszélgethetne" vele? Úgy tűnik hatásos módszer.
2023. aug. 24. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Mi, hogy menne is tanúskodni neki, hogy megvédje? Nyilván nem azt várom, hogy ő állítsa le, de hogy hazudjon, meg játsza az agyát? Ráadásul négyszemközt.n Ezzel azt éri el, hogy mással is megteszi újra meg újra... Ráadásul ők sem tudták feljelenteni, mert megfenyegette őket, most itt lenne a lehetőség minimum egy felfüggesztettet kaphatott volna... 2 áldozat már elég...

Azzal, hogy hazudik ő is a cinkosa lett.

2023. aug. 24. 13:07
 5/7 A kérdező kommentje:
Áldozatból cinkossá vált.
2023. aug. 24. 13:20
 6/7 A kérdező kommentje:

Ezt egy ügyvéd oldalán olvastam a javaslatok között:


"Az e pontban idézett sikeres történetek egyik legfontosabb tanulsága, hogy a hasonló helyzetben levők közötti szolidaritás rendkívül fontos, és megerősítő hatással van. A zaklatók szinte soha nem egyetlen személyt zaklatnak, így van esély arra, hogy sikerül szövetségest, de legalább “sorstársat” találni a kollégák, diáktársak között."


"A szexuális zaklatást, mint a nők elleni erőszak megannyi más fajtáját elsősorban a titkossága, rejtettsége élteti. A szövetségesek keresése tehát önmagában is eredményes lehet, mert előfordulhat, hogy az elkövető hírt kap arról, hogy magatartásáról nyílt szó esik, és ettől megretten, zavarba jön."


Csak az a baj, hogy ez inkább nemhogy abbahagyja, hanem bedurvul és támad és elfajul. A rágalmazással és becsületsértéssel akar mindent megúszni. De örökké meg nem lehet így élni. Ötletem sincs már. Feltett szándéka, hogy a halálba kergessen. Idézem: "előbb leszel öngyilkos ebbe, mint én abbahagyjam, úgyis tovább bírom". Ráadásul ez az a fajta, aki elmebeteg, könyörtelen, gonosz és bármeddig elmegy. Nagyon veszélyes. Pont ez a csaj anyja mondta, hogy voltak neki Budapesten is áldozatai, állítólag ezért tiltották el a szakmájától is. Majd leköltözött vidékre és folytatja itt is. De ilyen átok jogszabályok meg az ilyet védik...

2023. aug. 24. 13:32
 7/7 anonim ***** válasza:

Sajnos vannak olyan - egyébként pszichésen komolyan sérült - emberek, akik annál jobban tudnak kötődni valakihez, minél nagyobb szemét az velük. Amolyan Stockholm-szindróma-szerű dolog. Tudnék szépeket mesélni a tágabb ismerettségi körömből, de nyilvánosan nem akarom, mert még a végén magára ismer. Maradjunk annyiban, hogy hölgy az illető, én mentettem meg az öngyilkosságtól, majd pedig kifejtette, hogy az, aki miatt öngyilkos akart lenni, és aki egyébként halálosan megfenyegette, az sokkal különb ember nálam. Innentől kezdve nem volt hozzá több kérdésem. :) És akárhányszor valaki normális, törődő emberrel találkozik össze, vagy simán csak olyannal, aki nem egy büdösbunkó vele, azokat mind vagy simán csak lepattintja, vagy ahol csak tud, marakodik és vádaskodik velük. De minél kevésbé veszi valaki emberszámba, annál jobban fog hozzá kötődni. Láthatóan nem érzi magát jól mellettük, de mégis, amelyik halálosan megfenyegette, azt szinte istenként tiszteli.

Sajnos az ilyen ember durván személyiségzavaros, és sem érzelmekkel, sem észérvekkel nem fogod tudni őt meggyőzni. Az ilyen a zaklatóját fogja védeni.

2023. aug. 24. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!