Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért fogdozzák folyton a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért fogdozzák folyton a fiúk s seggemet?

Figyelt kérdés

Én nem hagyom megpofozom őket de hát akkor is csinálják?..

mitcsináljak velük?


2010. okt. 15. 17:38
1 2 3 4 5
 41/46 A kérdező kommentje:

jajj már csak hülyéskedtem ...

most ebbe mi a baj?:O

2010. okt. 24. 18:08
 42/46 anonim ***** válasza:
semmi:D
2010. nov. 2. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/46 anonim ***** válasza:
szia! 15/L vagyok, a mi osztályunkban csapkodnak a lányok fenekére a fiúk...az enyémre ritkán szoktak.....meg nem is mernek általában...:) de téged is csapdosnak vagy simogatják???
2010. nov. 27. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/46 anonim ***** válasza:
Ha a barátnőm seggét próbálnák meg csapkodni, azt én is meg csapdosnám de abba nem lenne köszönet maX korház xD
2010. dec. 5. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/46 anonim válasza:
mertjó ..
2011. júl. 4. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/46 anonim ***** válasza:

hát én nem ismerlek,de általába pont az olyan lányokat szokták ezzel "szivatni" akik ezt engedik

bár mondom,nm ismerlek,szóval az is lehet,ahogy az egyik válaszoló is írta,csak most a fiúk vannak ebben a korszakban.

mert végülis ismered te is a fiúkat,nem?:D

oviba volt a 'de szép kislány,megyek megverem:D-korszak,mostmeg ez a seggrepacsi :D

ha nagyon zavar,legközelebb mondd meg nekik ha ilyet csinálnak hogy csapkoggya az anyukáját..

vagy csapj vissza xD

13L

2011. júl. 16. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!