Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért fogdozzák folyton a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért fogdozzák folyton a fiúk s seggemet?

Figyelt kérdés

Én nem hagyom megpofozom őket de hát akkor is csinálják?..

mitcsináljak velük?


2010. okt. 15. 17:38
1 2 3 4 5
 31/46 A kérdező kommentje:

Köszii sokkoló xD

ezt amugy honnan szedted hogy diszkó meg tánc meg ilyenek nem is említettem ezeket

2010. okt. 17. 17:51
 32/46 anonim ***** válasza:
ja akk érdekels h csak megyek az utcán megfodosnak csat egy pofon megyek tovább másik sarkom megint egy durr még 1 pofon eehh na akk most ez h ?
2010. okt. 17. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/46 A kérdező kommentje:

de nem a diszkóban meg az utcán ti nyomik :D(nemindenki)

hanem a suliba ha nem esett volna le -.-'omg.

2010. okt. 18. 15:27
 34/46 anonim ***** válasza:

Akk ott a válasz ;) am leülök és ennyi


am látszik itt is h ki a nyomi édesem :D hmmm?? Most arra vársz h azt írkálják ide a pasik h :küldj egy képet én is hadd nézzem h mit fogdosnak meg h biztos mert szép vagy? hát tévedsz


sztem is biztos vmi hírnevet szereztél h fogdosnak


már ne haragudj nálunk ilyen nem volt h mindenki fogdos egy csajt az osztályba ( jó most írd ki h nem csak téged ;) ) és 30 szem-es oszt-ból 13 pasi mind csak téged tapizz??? hagyuk már édeském ott a tojás héj a fenekeden már meg ne haragudj ha fogdosnak leülsz a s*ggedre és kész

2010. okt. 18. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/46 A kérdező kommentje:

egyáltalán nem ezt kérdeztem csak kiforgattad a szavaimat..

és különben is nem ülhetek a seggemen egész nap 'édesem'

és ha kérnének se küldenék képet mert nem vagyok ribanc... már százszor elmondtam...

meg az ilyen válaszok nem kellenek mert nem érdekel..

köszi előre is-.-'

2010. okt. 19. 14:58
 36/46 anonim ***** válasza:
42%

vagy tudod suliba akk kimész a teremből ott is ugyanúgy el tudsz menni tőlük... nem hiszem h követnek... meg ne h azt mond h kimész azt akk a folyosón is neked esik 3 pasi -.-

ez a baj a mai fiatalsággal túl sokat képzel magáról 14 évesen h ő a bomba nő -.- "édesem" pfff...

2010. okt. 19. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/46 anonim ***** válasza:

N.Ádám válasza :

ha akarod én szét csapok köztük kicsit :D

18/f

2010. okt. 20. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/46 A kérdező kommentje:

nem képzelek túl sokat magamról édesem... egyszerűen te pozícionálsz engem alul...és ennyi de ha megismernél nem így vélekednél de egyszerűen nem érdekelsz mert én sem ismerlek.. úgyhogy jobb lenne ha nem folytatnánk ezt a vitát szerintem... :/ na szija


xD nyugodtan :P

2010. okt. 21. 19:02
 39/46 anonim ***** válasza:

N.Ádám válasza:

Oké adatok kinek a lakására mennyek:D

2010. okt. 22. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/46 anonim ***** válasza:
89%

egy újjab tini bálvány :D am 1. nem írtad h hol... ;)


és itt van h miért fogdossák...(fogdozzák?)


írja h szét csap köztük te meg: nyugodtan? ha mindenkinek ilyen stílusba válaszolsz akk ne csodálkozz ;)

2010. okt. 24. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!