Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért fogdozzák folyton a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért fogdozzák folyton a fiúk s seggemet?

Figyelt kérdés

Én nem hagyom megpofozom őket de hát akkor is csinálják?..

mitcsináljak velük?


2010. okt. 15. 17:38
1 2 3 4 5
 21/46 anonim ***** válasza:
100%
Jó, tényleg hülyén fogalmaztam, de ezt akartam kihozni belőle... anno általános vagy középsuliban azoknak csapkodták, vagy fogdosták a seggét nálunk, akik jól néztek ki PLUSZ úgy is viselkedtek, hogy meg merjék tenni. De ha neked legbelül ez hízelgésnek, és a saját önbizalmad növelésének a jele (mármint hogy fogdossák a segged), akkor akármilyen nagyon is ellenkezel, látszódni fog, hogy mégsincs ellenedre. Bocs, nem ismerlek, csak így gondolom...
2010. okt. 15. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/46 anonim ***** válasza:
66%

Emlékeim szerint a suliban a srácok csak az "olyan" lányokat tapizták... nem, nem a szépeket, hanem a könnyűvérűeket. akik olyan hevesen tiltakoztak a s*ggrepacsi ellen, hogy maguk vezették a srác kezét a popsikájukra, ha az épp már abbahagyta volna a mókát...

Ha normális, értelmes lány lennél, nem mernék megtenni ezt veled. a fiúk mindig azokkal szemtelenkednek, akikkel lehet. és az ilyen lányok megérdemlik.

2010. okt. 15. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/46 anonim ***** válasza:

Miért vagytok gonoszak vele, olyan kis aranyos lánynak tűnik.

Igen, támogatom az ötletet, hogy akár ököllel üss oda valamelyiknek, annak amelyik legjobban fogdos.

2010. okt. 15. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/46 A kérdező kommentje:

köszönöm szépen :D

a többieknek akik szemetek azokat meg leszarom -.-

2010. okt. 16. 14:09
 25/46 anonim ***** válasza:

N.Ádám válasza

mond nekik h van pasid egy bodybuilder állat és szét fog csapni köztük ha nem hadják abba:D

2010. okt. 17. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/46 A kérdező kommentje:
:D köszii
2010. okt. 17. 14:44
 27/46 anonim ***** válasza:

Ez érdekes jelenség. Nálunk is volt általánosban. Szinte minden fiú csinálta és kb minden lánynak. Én nem tettem, mert paraszt dolognak tartom és nem tennék ilyet csak úgy. Okosabb lánynak is rácsaptak. Sztem a legjobb lenne, ha továbbra is pofoznád. Esetleg nagyobb ütéseket, rugásokat is bevihetsz. Nyugodtan meg is kergetheted, egyik lány is ezt tette még 8ikban. Szal ilyen okosabb csaj volt és odalopózott egy kis szaros hetedikes és megfogta, utánna meg ott kergette a csaj a srácot, de ilyen 20 centivel magasabb is volt nála a csaj, ha jól emlékszem. (A srác volt inkább kisebb növésű.) Mutass dühöt és ne hagyd, hogy úgy bánjanak veled, mint valami szexuális tárgyal. Ha megadod magad és nem ellenkezel, vagy úgy teszel, mintha élveznéd, akkor onnantól kezdve oda a tekintélyed, a tartásod, minden. Csak egy rongy leszel, akivel mindenki azt csinál, amit akar.


De mi lenne, ha nem csak pofozgatnád, hanem egyszer mondjuk rendesen ökölbeszorítanád a kezed és bemosnál neki? Nekem pl nagyon bejönne egy ilyen csaj, aki így bánik az ilyen kis parasztokkal. Az ütést azért gyakorolni kell, mert el is törheted a kezed. Itt nem lehet rendesen elmagyarázni, de meg is kérhetsz valakit, vagy nézd meg youtube-on.

2010. okt. 17. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/46 klon ***** válasza:
Ez a nemi érés folyamata,az óvodás kori "de szép kislány verjük meg" után van,majd kinövik. F/31
2010. okt. 17. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/46 anonim ***** válasza:

14 éves mit keres diszkóba???? meg biztos úgy is táncolsz

mert ha nem táncolsz /öltözöl kihívóan akk bitzos nem csinálnák am engem ha fogdos vki félre lököm és ELMEGYEL A HELYSZINRŐL PL A MÁSIK ZUGBA nem h ott táncolok előtte még neki és hadd fogjom meg még 20x... -.-

2010. okt. 17. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/46 anonim ***** válasza:
gázspray,paprikaspray,boxer,vipera,sokkoló:ha a közeledbe jönnek suhincs oda
2010. okt. 17. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!