Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan vesszem el a szüzességem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan vesszem el a szüzességem?

Figyelt kérdés
Nem akarok megbántani a másikat, de közben magammal se szeretnék kitolni. Ha elárulom, hogy 28 évesen szűz vagyok, akkor esélytelen, már tapasztalatból tudom. A nyálas, várd meg az igazit is kamu tanács, mert már azt hiszem, hogy eleget vártam. Voltak lehetőségeim, de az utolsó pillanatban mindig beijedtem, aztán így alakult. Mit tegyek. Hallgassam el, hogy szűz vagyok, vagy áruljam el? Nem tudom milyen szinten lehet eljátszani, hogy van tapasztalatom, bár eddig senki se vonta kétségbe. Szóval a szexen kívül, eléggé jó "színész" vagyok, de a konkrét dologig még nem volt merszem eljutni....

2023. júl. 28. 20:01
 1/9 anonim ***** válasza:
60%
El fogsz durranni hamar és béna leszek nagyon. Észreveszik azért ezt.
2023. júl. 28. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
kösz, jól esik az őszinteslg :D
2023. júl. 28. 20:23
 3/9 anonim ***** válasza:
98%

Leszel*

Semmi gáz nincs ebben, mindenki elveszítette egyszer és átélte ezeket. Most mindegy mit gondol, ha kívánt téged. Pár alkalom és már tudod mi hogy megy. Nem kell erre ráparázni. Ezt ő is tudni fogja.

2023. júl. 28. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 Noren1989 ***** válasza:
8%
Szerintem iràny az erdő és hipp-hopp el fog az veszni.
2023. júl. 28. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
4-es, bocsdi, de nem izgulok a Vukkra, se a Bambira :D
2023. júl. 28. 20:30
 6/9 anonim ***** válasza:
83%
Ha oda van érted, akkor többször is lefekszik veled.
2023. júl. 28. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
95%

Szerintem jobb ha elmondod,ha nem is első randin.


Amúgy neg annyi hogy legközelebb ne ijedj be. Igyekezz empatikus, tapasztalt lányt, vagy akár nálad kicsit idősebb tapasztalt nőt választani, aki tudja szorult helyzetben mit kell tenni.

De a legfontosabb hogy legyenek érzelmek. Nem kellmindent elsöprő szerelem (olyan nincs is), de valami legyen

2023. júl. 28. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
97%
Hát, valami középutat javasolnék. Nem mondanám, hogy szűz vagyok, csak azt, hogy jó régen nem voltam senkivel, mert mások voltak a prioritások mostanában.
2023. júl. 28. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
11%
Próbálkozz 15-18 éves lányoknál, ha szűz vagy.
2023. júl. 30. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!