Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Férfi soha nem bókol, nem lep...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfi soha nem bókol, nem lep meg, nem nagyon mondja, hogy szeret, de ha megkérem valamire, mindent megtesz értem, hogyan értelmezzem ezt? Szeret, csak nem a szavak embere?

Figyelt kérdés
2023. júl. 17. 18:03
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
100%

Azzal, hogy nem fejezi ki szóban a szeretetét, még nem jelenti azt, hhogy valóban nem szeret: őa tetteivel fejezi ki önmagát. Én is ilyen vagyok.

Jobb így, mint az elcsépelt "szeretlek" szót használni.

2023. júl. 17. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
100%
Azért mondhatod neki, hogy ezek neked nagyon hiányoznak és jól esne ha néha mondaná magától. Te is dicsérd és fejezd ki neki a szereteted, hátha akkor neki is könnyebb lesz ez a fajta megnyilvánulás.
2023. júl. 18. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!