Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ezt most hogy értelmezzem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezt most hogy értelmezzem?

Figyelt kérdés

Pörgettem a facebookot és feldobott pár embert, hogy biztos ismerem, jelöljem be. Volt ott egy lány aki szimpatikusnak tűnt. Megnéztem a profilját és nem volt semmi arra utaló jel, hogy kapcsolatban lenne. Bejelöltem, visszaigazolt és elkezdtünk beszélgetni. Igazából tök jól elbeszélgetünk. Aztán adta a téma, megkérdeztem, hogy van-e párja, amire azt felelte, hogy igen. Megkérdeztem, hogy mióta vannak együtt, amire a válasz az volt, hogy már régóta. Lehet velem van a baj de nekem kicsit ködös ez a válasz. Na mindegy. Szóval mondom (magamban) akkor sebaj azért tovább lehet vinni a beszélgetést, így bedobtam egy másik témát. Aztán téma kellős közepén megkérdezte, hogy egyébként nekem van-e barátnőm.

Ezt most, hogy értelmezzem?

Tényleg van barátja vagy csak úgy mondta, hogy van? Mert egyszer egy lány ismerősöm mesélt valami hasonlót, hogy csak úgy ezt mondta. Csak az a baj, hogy már nem emlékszem a sztorira.

Előre is köszönöm a normális válaszokat! 20/F


2021. febr. 16. 08:08
 1/6 anonim ***** válasza:
74%
Van barátja, de szimpatikus vagy neki annyira, hogy beszélgessen veled. Ne is foglalkozz vele, toljad. Beszélgess, beszélgess. Szerintem vevő rád. Lehet jobbban nézel ki mint a barátja, jobb a dumád, valamivel többet tudsz.
2021. febr. 16. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Lehet csak szimplán kíváncsi volt, mert te is megkérdezted korábban.


De szerintem puhatolózni akart a szándékaid felől, hogy te most "úgy" akarsz vele ismerkedni, vagy csak barátkozol.

2021. febr. 16. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Amúgy simán lehet barátja.


Az én párom nem szereti a facsét, kérte is hogy ne nagyon tegyek fel képeket róla. Ha valaki végignézi a profilomat, az is hihetné hogy csak haverom.

2021. febr. 16. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
23%
Úgy, hogy kíváncsi, neked van-e párod.
2021. febr. 17. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Utolsó: jogos, bár nem erre irányult a kérdésem. Az vetett fel bennem kérdést, hogy a "mióta vagytok együtt kérdésre" az volt a válasz, hogy "hát már régóta". Általában nem ezt szokták mondani, hanem, hogy 1-2-3-X éve. Így olyan mintha csak mondani akart volna valamit.
2021. febr. 17. 15:40
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Valaki nem tartja számon, de simán lehet hogy így akarta megúszni, hogy ráhajts :D


Mondom úgy, hogy 16 évesen én is csináltam ilyet - a legjobb barátnőmre utaltam úgy, hogy "barátom" - mert ez így nem igazán hazugság, csak nem tértem ki a nemére, barátból meg (ebből a szempontból) kétféle van :D

2021. febr. 17. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!