Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek hogy értelmezzem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek hogy értelmezzem a kialakult helyzetet?

Figyelt kérdés

Van a srác, akit megismertem, igazából mikor megismertuk egymást, akkor meg együtt volt a barátnőjével. A barátnőjét is ismertem és jóban voltam vele. Sajnos/nem sajnos, de éreztem vonzalmat a fiú iránt és neki sem voltam közömbös, de ennek nem adtunk teret, mivel neki ott volt a barátnője. Azóta szetmentek, a lány csúnyán félre lépett, és gondolom a srác nagyon dühös, mert feltetelezem, hogy nagyon szerette. Már a házasságot tervezgettek. Szerintem mivel nagyon szereti a lányt, meg megbocsatani is képes lenne neki és vissza fogadja. Viszont most feltunobben érdeklődik utánam és nem tudom hogyan értelmezzem a szituációt. Úgy kellene felfognom, hogy mivel végig tetszettem neki, ezért most, hogy vége a barátnőjével, szabad az út felém, vagy ez jelentheti azt is, hogy mivel nagyon megbántották, így velem akar vigasztalodni, vagy velem akar vissza vágni az exnek?

Mert ha az utóbbi lenne a felállás, az elég rosszul esne. Nem örülnék neki, ha csak vigasztalodna velem valaki, vagy csak egy eszköz lennék a kezébe, hogy vissza vágjon velem, aztán esetleg utána eldobjon, ha mégis vissza megy a baratnojehez. Én ilyen "jatszmakhoz" tul érzékeny vagyok. Arra vágyom, hogy valaki végre igazán engem akarjon. Például ezzel a fiúval szívesen ismerkednek, ha azt érezném, hogy tényleg erdeklem és nem csak eszköz lennék a számára. Örülnék ha az érdeklődése tényleg felém irányulna. De nem tudok kiigazodni rajta.


(meg egy apróság róla, a srác tipik skorpió, aki szívesen bosszút áll és vissza szúr, ha megbantjak, és mivel tudom, hogy mélyen megbantodott, így nemtudom nem egy aduasz vagyok e a kezében most.)

Vagy lehet simán úgy gondolja, hogy most megbantottak, és nem kérhető számon rajta, hogy ha velem ismerkedik, de ha mondjuk velem mégsem jönne össze, vissza táncol az előző kapcsolatahoz. Szóval úgy érzem, mindenképp csak használva vagyok. :/


Hogyan bizonyosodhatnek meg róla, hogy TENYLEG erdeklem? Segítsetek..😐


2019. nov. 8. 15:42
 1/7 anonim ***** válasza:
83%
Én ódzkodnék egy frissen szakított és megcsalt embertől.Nekem taszító, hogy azonnal más felé fordul, nehogy 5 percig is ne legyen valakije.Pótkerék nem lennék, amíg összeszedi magát megint.
2019. nov. 8. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
60%
Szerintem óvatosan de fogadd a közeledését. Nézd meg hogy alakulj és készülj fel minden lehetőségre.
2019. nov. 8. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Én is fogadnám a közeledést de nem ugranák fejest a szerelembe. Odafigyelnék egy ideig, amíg eldönteném, hogy komolyak e a szándékai.
2019. nov. 8. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat :)
2019. nov. 8. 17:07
 5/7 anonim ***** válasza:

Gondolj vissza és józan fejjel elemezd azokat az időket, amikor az exével járt, de téged is ismert. Hogyan viselkedett akkor irányodban (akár a most már exe jelenlétében is)?

Ha ezt összeveted a mostani viselkedésével, talán jobban tudsz dönteni.

Egyelőre kétesélyes a viszony: vagy, vagy...

Ffi.

2019. nov. 8. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Hát látszott rajta, hogy tetszem neki, csak ezt próbálta nem mutatni.. Most viszont meg konkrét, egyértelmű jeleket ad, kerdezoskodik, hogy mik a terveim, hogy szeretnék élni. Gondolom osszeveti a saját terveivel, mennyire tervezhetne velem hosszú távon. De nekem mondjuk már az is fura, hogy most csalták meg és ennyire gyorsan már mással tervez? Gyanús... :/ nem értem.
2019. nov. 8. 18:08
 7/7 anonim ***** válasza:
Ha neked szimpatikus, ne mondj le a fiúról. Találkozgassatok, aztán majd kialakul: ide, vagy oda.
2019. nov. 8. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!