Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek hogyan tudnám ezt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek hogyan tudnám ezt a helyzetet megoldani?

Figyelt kérdés

Kapcsolatban élek már több mint 3 éve. Jó a kapcsolat, vannak zökkenők de megoldjuk őket. Mielőtt megismerkedtem volna a jelenlegi párommal volt egy nagyon jó barátom, egy ideig több is volt köztünk, de ő úgy döntött hogy maradjunk csak barátok. Tényleg megbiztam benne, mindent elmondtam neki a legkisebb örömhírt, hogy láttam egy macskát az utcán, és a legtragikusabb dolgokon keresztül a legcikisebbeket is. Soha nem fogytunk ki a mondanivalóból, imádtam vele lenni. Aztán megismerkedtem a jelenlegi párommal, tök normális volt meg minden, hónapokig csak találkozhattunk, udvarolt és minden szuper volt, aztán mikor úgy döntöttünk hogy na akkor hivatalos lesz a kapcsolatunk, valami eldurrant a fejébe. Nagyon mérges volt rám amiért én még beszélek az említett barátommal, folyamatos veszekedés volt miatta, nagyon rosszul esett, hogy nem bízik bennem és hogy ennyire féltékeny. Több hónap harc után feladtam és azt mondtam oké, nem beszélek többet vele. Nehéz volt de én is elköltöztem, a barátom is elköltözött, így lett köztünk kb 300 km, nem látjuk soha egymást, és nem beszélünk soha. (Elmondtam neki a helyzetet és “megértette”, azt mondta ha nekem így jó akkor legyen így)

Azóta eltelt 3 év, és mai napig nem tudom kiverni a fejemből, sokszor megbánom, hogy eldobtam egy ilyen jó embert. A páromnak nem merem elmondani mert ha szóba kerül a neve, egyből morcos lesz a hangulat, és sajnos nagyon sok mindent nem merek elmondani neki mert félek hogy megint olyan durva veszekedésbe kezd mint régen

Zárkózott lettem az utóbbi években, elkerülöm a barátaimat, és nem érzem jól magam a bőrömben. Jártam pszichológusnál, de nem igazán segített.

Nem akarom elhagyni a párom mert szeretem, és nagyon jó hozzám, a féltékenységet leszámítva,


2019. okt. 16. 22:38
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Hülye a pasid, te meg teljesen elszeparálódtál, lényegében mindenkitől.

A birtokló, kisajátító emberek szokták ezt kikényszeríteni.

Nem hiszem, hogy annyi elég volna az élettől, hogy őt szereted.

2019. okt. 16. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szia! Szerintem egy baratsag fontosabb mint a szerelem. Foleg ha mindent meg tudtal vele beszelni. En forditott helyzetben biztos nem dobnek ki egy ilyen baratot. Az ilyen ferfitol meg jobb menekulni..aki ennyire kisajatit. Ne o mondja mar meg neked h kivel beszelhetsz es kivel nem. Szerintem allj ki magadert. Nem akarlak bantani de ha mar pszichologushoz jarsz annyit valtoztal rossz iranyba..miert vagy meg vele? Ertem szereted! De ennyit nem er hogy tonkre menj. Azokat az embereket meg kiturja melloled akikkel joban vagy:)
2019. okt. 17. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!