Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lanyok, nok, csajok! Hogyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lanyok, nok, csajok! Hogyan tudnam visszacsinalni a dolgokat/helyzetet olyanna egy csajnal amilyenek voltak?

Figyelt kérdés

Van egy csaj akivel nagyon jol kijottunk, meg minden, sokszor egyasra voltunk hangolodva (par honapja ismerkedtunk meg kozos baratok altal) es az volt a baj h en tobbet akartam tole es tul ramenos voltam (=magyaran rovid idon belul szerettem volna valamit, persze azert neha o is "tobb mint baratkent" viselkedett es nem ertettem a dolgokat). Azota beszeltunk eleg sokat ezekrol a dolgokrol, s arra jutottunk h igazabol nemtudom, szunet. Vegul is majd meglatjuk, meg lesznek kozos bulik, de a talalkakat melloztem, mert nem birtam volna.

Szoval a kerdesem az lenne, h hogyan tudnam visszacsinalni a dolgokat mint regebben, mikor megismerkedtunk, h ugyan ugy nezzunk, felfigyeljunk egymasra?



2018. okt. 26. 12:56
 1/6 anonim ***** válasza:
76%

A múltat nem tudod meg nem történté tenni!!!


Szerintem hagyd a fenébe a csajt, ő nem tekint rád párkapcsolati szinten aktuális jelöltnek.

Keress más csajt.

2018. okt. 26. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Az ilyen szünet meg hasonló dolgok olyan hülyeségek. Ha akkor nem tekintett rád úgy, akkor nem is fog. Ezek csak kifogások, mert az emberek nem merik egy az egyben a másik szemébe mondani az igazságot.
2018. okt. 26. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Szerintem akkor volt valami olyasmi h ugy tekintett ram, csak tul hamar jottek a dolgok es en is hulye voltam, gyorsan akartam mindent. De nekem az is jo lenne ha ugyanolyan joba maradnank mint mikor megismerkedtunk s a tobbi meg elvalik.

Erre valami recept, tanacs?

2018. okt. 26. 13:33
 4/6 anonim ***** válasza:

"De nekem az is jo lenne ha ugyanolyan joba maradnank mint mikor megismerkedtunk s a tobbi meg elvalik."


Értelmezési problémában szenvedsz, vagy mi? Ugyanolyan SOHA NEM LESZ, KÉPES VAGY EZT FELFOGNI??????????????


Ami történt, megtörtént. Ezt visszacsinálni már nem lehet. Törődj bele, hogy nem lesz olyan sohase a kettőtök kapcsolata, mint megismerkedésetekkor.

2018. okt. 26. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Biztos, hogy nem értetted félre a viselkedését? Mik voltak azok a dolgok, amikből úgy gondolod, hogy többet is akart volna akár?

Voltam hasonló szituációban, csak fordított felállásban, tehát én nőként voltam abban a helyzetben, mint te most. Viszont nálunk a másik fél tényleg félreérthetően viselkedett, sőt, igaz, hogy visszább vettünk, nagyon is, de most is vannak kétértelmű dolgai, szóval nála tényleg gyanús, hogy megmozgattam a fantáziáját, csak mivel ő akkoriban jött össze mással, akit régebbről ismert (és amit én nem tudtam, csak később tudtam meg), ezért most köztünk nem lehet több, de a viselkedése miatt (és biztos, hogy nem értelmezem félre) a jövőben még akár fordulhat is a kocka, én minden esetre hagyom, élje meg ezt a kapcsolatot a maga teljességében, amíg jól érzi magát benne.

2018. okt. 26. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Az élet nem számítógépes játék, kérdező. Itt a Ctrl+Z billentyűkombináció nem működik. Általában csak egy esély van, akkor kell helyesen cselekedni.
2018. okt. 28. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!