Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogyan oldhatnám meg a követke...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan oldhatnám meg a következő helyzetet?

Figyelt kérdés
Szeretnék èlőben ismerkedni, leszólítani nőket. Mikor egyedül vagyok el is tervezem magamba hogy mit mondanék egy nőnek akit meglátok magam előtt, de abban a pillanatban amikor cselekedni kellene nem tudok megszólalni és inkább tovább állok. Sajnos nincs önbizalmam.
2018. ápr. 1. 23:43
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Én úgy csináltam ezt régen,hogy az esti buli előtt kimentem egy haverral bóklászni a városba és megszólítottunk boldog boldogtalant.Idős nénit,hogy merre van a közért,kutyást hogy ez milyen fajta kutya és mindenkivel dumáltunk pár percet.És ez olyan szinten lelazított,hogy 20-30 ilyen rövid duma után már egyáltalán nem volt bennünk feszültség megcsinálni ugyanezt jó csajokkal is.
2018. ápr. 1. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Az a baj hogy nagyon sokat agyalsz rajta. Elsőre nehéz odalépni valakihez, de egyszer kell legyőzni ezt a félelmet. Hidd el nagyon sokan keresztül mentünk ezen.

Ha látod valakin hogy elutasító (pl buszon ül karba tett kezekkel zenét hallgatva ), akkor keress valaki olyat pl aki mondjuk csak sétálgat egyedül vagy kutyával,

2018. ápr. 1. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ne erőltesd, ha nem megy, az önbizalom veleszületett adottság vagy pénz kérdése. :D Lehet egyedül is élni boldogan, nők nélkül. :) Jómagam egy boldog remete vagyok és remélem az is maradok sokáig. :) 40f
2018. ápr. 2. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

A dolog nyitja a nevemben rejlik.

Fél decit, nem többet, utána csapathatod neki.

2018. ápr. 2. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Instant önbizalom, fiatal koromban próbáltam, de azóta sem jött meg tőle. :D

Szerintem írj a Télapónak, hogy hozzon több önbizalmat karácsonyra. :D

2018. ápr. 2. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Úgy hogy kiszabott sokat gyakorolsz terepen. Ezt hívják 3mp-s szabálynak. Ha meglátsz egy szimpatikus lányt, 3mp alatt oda mész és bármit mondhatsz neki, agyalás nélkül. Tehát a semminél ez is jobb: ,,bükkfa", vagy: ,,szimpatikus vagy igy első látásra, szeretnélek jobban megismerni".

A lényeg hogy agyalás nélkül menj oda bárkihez, mert ha agyalsz, lebeszéled magad, hogy ne menj oda.

F.

2018. ápr. 2. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ha viszel egy bézbóz ütőt vagy inkább kőbunkót, akkor rögtön fejbe is baxhatod őket, ha nemet mernének mondani. :D Aztán még jöhet egy kis nekrofília. :D Sok sikert hozzá, az öregasszonyoknál van 6 másodperced is, mert ők lassabban mozognak. :D
2018. ápr. 2. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!