Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A mai lanyok nagy tobbsege...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A mai lanyok nagy tobbsege elmehetne ku. Anak. Ti nem igy gondoljatok?

Figyelt kérdés
2010. okt. 13. 21:20
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:

Én eddig mindig védtem a csajokat de nemrég egy addig szolidnak és kedvesnek ismert lány többet ivott, mint kellett volna és egy buliban odajött egy haveromhoz meg hozzám, hogy azonnal le akar szopni vkit... hát azóta nemtom mit gondoljak XD

17/F

2010. okt. 13. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:
nyilvan,tisztelet a kivetelnek,de rendes lanyokkal nagyon ritka esetben talalkoztam. en 27 eves vagyok,es nem akartam senkit megbantani de menapsag a lanyok azert olyanok amilyenek mert a fiuk nagy tobbsege elvarja....es ezek utan a fiuk meg merik kerdezni a lanyok miert csinalnak mumellet miert ilyenek,stb..... nem ertem.
2010. okt. 13. 21:36
 13/18 A kérdező kommentje:
amugy en lany vagyok.
2010. okt. 13. 21:38
 14/18 anonim ***** válasza:

Én úgy gondolom, hogy a mai lányokat kicsit elszédítette a sok reklám meg nőklapja stb. legalábbis én egy évben egyszer nézek bele a nőklapjába de fél évig rosszul vagyok tőle, hogy milyen tanácsokat adnak pl...röhejes szerintem

19/L

2010. okt. 13. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:
igazad van elottem szolo! sajnos a mai vilagban nehez ......
2010. okt. 13. 21:47
 16/18 anonim ***** válasza:

Inkább a munkanélküliségen szörnyülködjetek.

Ez huszadrangú probléma!

2010. okt. 13. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Az is lehet, hogy a munkanélküliség miatt van ennyi qurva.
2010. okt. 13. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
maműámnak volt régen kutyája de elrántotta a jégen és eltört a keze ugyhogy elajándékozta
2010. okt. 14. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!