Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A mai lanyok nagy tobbsege...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A mai lanyok nagy tobbsege elmehetne ku. Anak. Ti nem igy gondoljatok?

Figyelt kérdés
2010. okt. 13. 21:20
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Nem! Velem, például, egyik sem akar lefeküdni, még pénzért sem.
2010. okt. 13. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
rossz helyen keresgelsz.
2010. okt. 13. 21:23
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
te meg a stricijüknek?
2010. okt. 13. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
92%

szerintem ez a mai srácokról ugyan úgy elmondható. csak őket nem hívjuk k.nak..

amúgy 18éves lány vagyok és életemben 1 fiúval voltam. :) de nem ingem, nem veszem magamra..

2010. okt. 13. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
nem ertettetek.mindegy hagyjuk. csak egy kerdes voly,mert a mai lanyok tobbsege rosszabbul viselkedik mint egy k....a... de hagyjuk. rossz volt a kerdes.
2010. okt. 13. 21:27
 6/18 anonim ***** válasza:
Én értem a kérdésed lényegét, de mindaddig nem zavart ez az egész, míg egy ilyen lány bele nem mászott a lelki világomba.
2010. okt. 13. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
"rosszabbul viselkedik"? ezt hogy érted? szerintem csak egyszerüen megváltoztak az emeberek, és nem csak a lényok.
2010. okt. 13. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
igazad van ha arra gondolsz hogy milyen a mai lányok viselkedése,viszont ha úgy értetted hogy mindenkivel lefekszenek akkor nincs teljesen igazad
2010. okt. 13. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
a fiuk viselkedése meg milyen? arról is lehetne vitát nyitni. szerintem nem kellene mindinkit egy kalap alá venni mert nem mindenki egyforma
2010. okt. 13. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
Én nem vagyok lány, de megsértettél. Egy normális férfi ilyet nem mond a nőkről. Ha nem lennél ilyen csőlátású, akkor látnád, hogy a lányok többsége kedves, okos és értékes.
2010. okt. 13. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!