Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek egy vékony testalk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek egy vékony testalkatú férfinak milyen testalkatú nő külsőre a "szintje"? Az alábbiak közül Ti hogyan gondolkodtok?

Figyelt kérdés

2023. júl. 12. 21:36
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Érdekes én úgy vettem észre, hogy ezen az oldalon a szintezés olyan, mintha egy vallás lenne, de szavazásnál legtöbben arra mentek, hogy a szintezés hülyeség. :D Én is ezt mondom, nincs semmi kőbe vésbe. Egy vékony férfinak/nőnek megtetszhet egy kövérebb férfi/nő mivel egy kövérebb is lehet szexuálisan vonzó és léteznek belső értékek is amik szebbé tehetik a másikat. A párválasztás nem feudális alapokon nyugszik ezért hülyeség a szintezés és ráadásul nagyon leegyszerűsítik az ember működését.
2023. júl. 14. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
11. Inkább csak te nem érted mi az a "szint". Nem testalkat egyáltalán. Pont a kérdezőfélék mérik kilóra az emberi lényeket és nem azok akik próbálják elmagyarázni a kérdező féléknek, hogy mennyire tévúton járnak és így sosem lesz senkijük.
2023. júl. 14. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Teljesen mindegy mi a szintje, mert a párkapcsolat nem JÁR senkinek, nem követelhetsz vékony nőt csak mert te is vékony vagy és szerinted ezért megérdemled.


Amúgy meg egy szőkének szőke a szintje? Vagy egy sportolónak másik sportoló?

2023. júl. 17. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!