Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek egy vékony testalk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek egy vékony testalkatú férfinak milyen testalkatú nő külsőre a "szintje"? Az alábbiak közül Ti hogyan gondolkodtok?

Figyelt kérdés

2023. júl. 12. 21:36
A kérdező szavazást indított:
Női szavazó vagyok. Szerintem egy vékony férfinak egy vékony nő a szintje, hiszen mindketten vékonyak.
Női szavazó vagyok. Szerintem egy vékony férfinak egy kövér nő a szintje, hiszen a férfi vékonyan, a nő kövéren néz ki rosszul.
Női szavazó vagyok. Ez az egész szintezés dolog egy hülyeség.
Férfi szavazó vagyok. Szerintem egy vékony férfinak egy vékony nő a szintje, hiszen mindketten vékonyak.
Férfi szavazó vagyok. Szerintem egy vékony férfinak egy kövér nő a szintje, hiszen a férfi vékonyan, a nő kövéren néz ki rosszul.
Férfi szavazó vagyok. Ez az egész szintezés dolog egy hülyeség.
39 szavazat
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Akkor újra, a lassú felfogásúak kedvéért.

Azokból tudsz választani, akiknek te tetszel. Pont.

Ha ezek a nők nem jönnek be, vagy nem kellesz a kutyának se, akkor így jártál. Esetleg ideje fejleszteni magadon.

2023. júl. 12. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
77%
Nő vagyok, vékony (na jó, sovány 😔), én azt gondolom, hogy nekem a vékony férfiak lennének "a szintem", és fordítva. De bszhatom, a valóságban nem így működnek a dolgok... Például nekem a csúnya arcom és az alkatomból adódó laposságom miatt be kellene érnem az alacsony vagy magas, erősen túlsúlyos kategóriával, mert legfeljebb részükről van rám kereslet. 🤢 Ha számodra kérdés ez, és nem evidens, hogy egy vékony nő, akkor valószínűleg veled is lehet hasonló gond, pl. ronda vagy "csak" nem elég helyes arc.
2023. júl. 12. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Amilyet tud szerezni. Van vékony jó pasi meg vékony nem jó pasi is. Azért fontos itt az arc, kisugárzás, öltözködés stb is.
2023. júl. 12. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Én kb vékony vagyok, amúgy nem annyira, 178-180 centi vagyok és 80-83 kiló.

A barátnőm 168 centi és 82-87 kiló, de volt 110 kg is a kapcsolatunk elején. Neki a 185+ szálkásan izmos pasik jönnek be.

2023. júl. 13. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Ízlések és pofonok, ebben a testalkat témában tényleg hülyeség a szintezés.

Én voltam sovány is, de most sportos-vékony vagyok, és a vékony és a sportos (nem hatalmasra kigyúrt) pasik is tetszenek. A mackósak, aputestűek nem, de vannak hozzám hasonló alkatú barátnőim, akiknek ők tetszenek, meg olyanok is, akiknek a nagyon kigyúrt (nekem az sem teszik).

2023. júl. 13. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
57%
A szintezés nagyonis valós és racionális dolog, na de nem mindegy, hogy az a vékony férfi a fiatal Jared Leto vagy Bartos Cs. István.
2023. júl. 13. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
A testalkat önmagában nem jelent szintet. Lehet vékony ember is csúnya vagy igénytelen, és duci is lehet szép és igényes. A duciság egy ponton túl viszont sajnos csak nőknek áll jól hisz nőies jelleg. A legjobb tanács, nézd a párokat az utcán. A te féle pasik mellett milyen nők mendegélnek? Hát az a te szinted is.
2023. júl. 13. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
0%
Vékony férfi semmilyen nőnek nem kell.
2023. júl. 13. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
92%

8

Legutóbb még azon vinnyogtatok, hogy 60 kilós, tinifiú testalkatú férfiak kellenek MINDEN nőnek. Tessék már eldönteni, hogy miért picsogtok. Köszönöm.

2023. júl. 13. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
#4 melyik nőnek nem, de azért 110 kg-san szálkásan izmos pasikra vágyni xD Van önkritika.
2023. júl. 13. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!