Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Minden nő aszexuális vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Minden nő aszexuális vagy alacsony a libidója?

Figyelt kérdés
2023. júl. 12. 16:09
1 2 3 4 5 6
 11/53 anonim ***** válasza:
100%
Hát nem.
2023. júl. 12. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/53 anonim ***** válasza:
93%
Messze nem, inkább te nem inditod be őket.
2023. júl. 12. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/53 anonim ***** válasza:
0%
Tekintve hogy a szex a férfiaknak lett kitalálva, így minden no az egy kicsit
2023. júl. 12. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/53 anonim ***** válasza:
100%
#13 Mutass bizonyítékot hogy a szex a férfiaknak lett kitalálva. Kerdezz meg nőket arról hogy fontos-e nekik a szex.
2023. júl. 12. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/53 anonim ***** válasza:
86%
Volt akivel állandóan szexelhetnékem volt, de nagyon mellőzött úgyhogy ez sajnos kihűlt a részemről. Őrülten kivántam csak ha beszéltünk is már készen álltam bármire és ő egyszerűen olyan lagymatag volt, olyan langyos. Mondtam neki sokszor hogy jó lenne ha eszébe jutnék gyakrabban és felhívna, jó lenne ha lenne ideje rám is, de nem változtatott. Ő heti egyszer ért rá csak mert dolgozott meg a barátaival volt meg a lányával. Szerintem ő ehhez már öreg volt, 10 év volt közöttünk de olyan volt az egész mintha 20 lettem volna , állandóan szexre éhesen ,ő meg 60 lett volna. Na és ilyen után érzi a nő úgy hogy elkezdi szégyellni magát, meg a vágyait mert ez olyan megalázó hogy a másik fél csak úgy benne van de szenvedély nélkül.És szerintem nem túl sokszor van a férfi életében olyan nő aki ördög az ágyban . Most én nem tudom hogy hány férfi mondana nemet arra hogy “ menjünk az erőbe, kötözz ki egy fához és azt csinálsz velem amit akarsz, úgy ahogy te akarod “. Meg hányszor letepertem őt, hányszor és hogyan, soha még ilyen betegnek nem éreztem magam és mégsem kellettem eléggé. Mit nem adnék ha egyszer megkapnám azt amit akarok egy férfitól.
2023. júl. 12. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/53 anonim ***** válasza:
9%

14

A férfi megy el mindig

A férfi orgazmus kell a szexhez

A férfiak fizetnek a szexert

A férfiak vannak kapcsolatban jó csajokkal, a nők meg ronda öreg férfivel a pénzért, ergo a pasinak kell a szex, a nőknek a pénz

A férfi nemi szerv a nagyobb

Sokkal jobb lehet megkapni egy not mint odaadni magad

Miden férfi szexmanias, meg az erőszakra is képesek sokan


Soroljam?

2023. júl. 12. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/53 anonim ***** válasza:
100%
"Minden férfi szexmániás." Ne magadból indulj ki. A nők között is annyi szexmániás van mint a férfiak között.
2023. júl. 12. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/53 Sunshinedoll ***** válasza:
89%

Nem, a "libidókülönbség" mint olyan nem létezik, léteznek ellenben pasik, akik nem tudják felizgatni a párjukat és vagy nem tudják őket kielégíteni.

Nekem volt olyan párom is, akivel a hátam közepére se kívántam a szexet és bőven ellettem volna nélküle hónapokig, meg olyan is, akivel napi 10 órát át szexeltem, és a különbség az az volt, hogy mennyire tud a pasi felizgatni (és itt felizgatás alatt nem azt értem, hogy csapj rá a s-ggére vagy fogd meg a mellét....) és mennyire jó az ágyban.

2023. júl. 12. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/53 anonim ***** válasza:
55%
Mitől függ az nálad hogy egy pasi mennyire tud felizgatni? Ezt nem írtad le.
2023. júl. 12. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/53 anonim ***** válasza:
0%
Aki nem tud felizgatni, azzal minek vagy együtt egy napot is? 😂
2023. júl. 12. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!