Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Volt barátnőm tesója miért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt barátnőm tesója miért tehette ezt?

Figyelt kérdés

5 éve jöttünk össze. 1,5 éve nem vagyunk együtt nem is láttuk egymást sehol eddig.Az hozzá tartozik hogy korrekt módon mentünk külön,de nem derült ki igazán miért is szakítottunk. Mondott egy két dolgot,de az csak kamu kifogás volt, inkább nüansz dolgokat.Volt egy nagy rendezvény a belvárosban tegnap. A volt barátnőm testvére(17 éves srác) írt üzenetet itt vagyok-e még,mert látta tettem ki fotókat. Arra gondolt beszélgethetnénk pár haverjával van ott. Mondtam ott vagyok stb,össze futottunk.Meglepetés számomra az volt, mikor szembe fordult velem a volt barátnőm pillanatra le is fagytam.Ott a helyszínen mondta,hogy hát tudott róla csak a tesója intézte ezt. Furcsa volt elsőre az egész.Természetesen a lány nosztalgiázott az elmúlt éveinkről,fel is idézet pár dolgot nevetve.Elmesélte az új munkahelyét meg hasonlók. De tudtommal van nem rég óta valaki,meg a telefonján is úgy lehetett látni mikor előttem chatelt egyszer( azt olvastam névnél szerelmem).

Nem foglalkoztam úgy ezzel hogy megviselt volna ez,csak gondolná az ember hogy vagy a párjával lenne,vagy tiltakozik a tesojának hogy ne hogy már találkozzunk.

Kicsit olyan volt,mintha a lány oda hivatott volna.

Aztán mikor vége lett ideig együtt mentünk,öleléssel köszönt el,meg vigyázzak magamra. Tesója is kezett fogott meg úgy mosolygott.


2023. júl. 9. 22:26
 1/4 anonim ***** válasza:
Végső búcsú?
2023. júl. 9. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A tesoja azt csinalta, amit mondtak neki.
2023. júl. 9. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem akart haragot tartani. Ennyi.
2023. júl. 9. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

1#:Hmm nem hiszem,vagy nemtudom hogy érted


2#. Lehetséges ez is igen,nővére mondhatta talán.

2023. júl. 9. 23:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!