Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha volt olyan, hogy barátnőm...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha volt olyan, hogy barátnőm furikázott kocsival, vagy voltak már barátnőim gazdagabb családból, akkor mégsem ezek a dolgok számítanak?

Figyelt kérdés

Sokszor hallom ezt a környezetemben is barátaimtól, haverjaimtól, hogy a nők mennyire a pénzt nézik. Én viszonylag szegény családból származom, a szüleim együtt 400 ezret sem keresnek (vidéken). Egyetemistaként elég pénztelen voltam, most már piacképes szakmám van, de még pályakezdő vagyok, sok év amíg lesz igazán komolyabb fizum is. Emlékszem az első komoly barátnőm 18-20 évesen volt és neki már volt jogsija, de engem ez egyáltalán nem érdekelt, ezért nekem nem. Volt olyan barátnőm, akinek az apukája valamilyen megyei főbíró volt és a Balatonon volt yachtjuk, amire engem is meghívtak. Egy másik barátnőm apukájának több lovardája is volt (ő volt az első barátnőm). Volt egy profi kézilabdás csaj is, akinek huszonpár évesen szintén autója volt és egyedül bérelt egy kétszobás lakást. Ő is furikázott engem, volt hogy kocsival mentünk sok felé, pl sokszor kimentünk kocsival szexelni a városhatárba az autóban, mert ez izgatta. A mostani barátnőm szülei vállalkozók, társasházkezelő cégük van. 3-an laknak egy 5 szobás, emeletes(!) lakásban.


Nem azt mondom, hogy ez az általános, de főleg az egyetemen rengeteg különböző hátterű lánnyal meg tudtam ismerkedni, gazdagokkal, szegényekkel egyaránt az évek alatt. Meg most persze aki akar a végtelenségig tud kötözködni, hogy melyik volt kapcsolat, melyik nem, de azért a 3 évest vagy a 2, a 1,5 éveseket ahol szerelmes voltam, ide számítom, még ha ennyi idősen nem is volt 10 meg 20 éves kapcsolatom még. Na és mindezek után furcsa, amikor ezt hallom, hogy "pénz-pénz-pénz". Sokan miért ebben élnek férfiak?

26/F


2021. márc. 4. 18:14
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Mert ez a legegyszerűbb érvük hogy miért nincs bnőjük es egyben nem is az ő kudarcok hanem mert a "nők csak a pénzre mennek".
2021. márc. 4. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
40%
Majd mindjárt megkapod,hogy csak azért sikerült,mert lapátállúkigyúrtmacsóalfahím vagy,30 centis ivargerendával. :)
2021. márc. 4. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
36%

20-on éves nő vagyok, egyetemista, nincs jövedelmem még és hiába lesz lassan szakmai gyakom valszeg nem fogok fizetést kapni vagy csak minimálisat.


Nem érdekel a pénz. Olyan életszakaszban vagyok ahol azt gondolom nem várhatok el ilyesmi hogy ennyi meg annyi fizetése legyen, nekem sincs. Az jól esne ha a férfi az első randin (ideális esetben, no vírus és egyebek) meghívna egy kávéra (nem a több ezer ft-os "fancy" dolgokra gondolok) de ennyi.


Azért szajkózzák ezt sokan mert könnyű kifogás. Nem mondom hogy nincs ilyen, mert de van, de mindkét nemből. Mindenki szeretne jólétben élni, valahol azt gondolom ösztönös is. De sokaknak ez csak kifogás.

2021. márc. 4. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

"a nők mennyire a pénzt nézik"



A penz csak abban segit, hogy a nok elnezobbek legyenek a kinezetbeli hianyossagokkal szemben.



36F incel

2021. márc. 5. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!