Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Most miért nem tetszik neki,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most miért nem tetszik neki, hogy mással vagyok?

Figyelt kérdés

Nagyon sokáig tetszett nekem egy férfi, évekig vártam, hogy komolyabban kezdeményezzen, nem tette. Most összejöttem egy közös ismerősünkkel, mert meguntam, hogy hiába várok rá. Erre duzzog, meg van sértődve és egyikünkkel se beszél.

Meddig kellett volna várnom rá? El nem tudom képzelni, mi játszódik le egy ilyen ember fejében, segítsetek megérteni, légyszi.


2023. júl. 4. 12:13
1 2 3 4
 31/37 anonim ***** válasza:
91%
28# sérti az egoját.
2023. júl. 4. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/37 anonim ***** válasza:

“de akkor sem fogok senkire nyomulni és lejáratni magam, egy nőnek legyen tartása.“


Egy férfi szinte vakon, kétértelmű jelekből próbálkozzon be, lejárathatja magát és ne legyen tartása, igaz?

2023. júl. 4. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/37 A kérdező kommentje:
32# nem, egy férfi legyen férfi!
2023. júl. 4. 15:18
 34/37 anonim ***** válasza:
És ez miben is mutatkozik meg ebben az esetben?
2023. júl. 5. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/37 anonim ***** válasza:
Az 5. válaszoló véleményét tudom erősíteni.
2023. júl. 5. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/37 A kérdező kommentje:
35# kérdezzem meg tőle? “Erre duzzog, meg van sértődve, egyikünkkel sem beszél.” Ezen mi nem volt világos??? Ne legyetek már ennyire retardáltak, hogy nem tudjátok értelmezni, amit leírtam.🤦‍♀️ Bunkó, paraszt vagy te is, meg az 5-ös is. Szerintem.
2023. júl. 5. 12:04
 37/37 anonim ***** válasza:
Nem akartam bunkónak tűnni, csak arra akartam rávilágítani, hogy amíg elhalmoztad a figyelmeddel, a szereteteddel, addig legyezgetted a hiúságát, és ez hiányozhat az illetőnek.. 35-ös válaszoló voltam..
2023. júl. 5. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!