Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Most miért nem tetszik neki,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most miért nem tetszik neki, hogy mással vagyok?

Figyelt kérdés

Nagyon sokáig tetszett nekem egy férfi, évekig vártam, hogy komolyabban kezdeményezzen, nem tette. Most összejöttem egy közös ismerősünkkel, mert meguntam, hogy hiába várok rá. Erre duzzog, meg van sértődve és egyikünkkel se beszél.

Meddig kellett volna várnom rá? El nem tudom képzelni, mi játszódik le egy ilyen ember fejében, segítsetek megérteni, légyszi.


2023. júl. 4. 12:13
1 2 3 4
 11/37 anonim ***** válasza:
80%

Elolvastam, de az nem magyarázat az én kérdésemre. 🤷‍♀️

Ha van egy új kapcsolatom, akkor nem foglalkozom azzal, akivel semmi nem jött össze, de főleg hidegen hagy, hogy megértsem azt, hogy mi megy benne végre. Azzal foglalkozom, hogy az újjal legyen minden jó. Ebbe nem fér bele a múlt.

2023. júl. 4. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/37 anonim ***** válasza:
92%
Na a 10-es finoman megfogalmazta azt, amit én sokkal nyersebben. És mindjárt sértődés lett belőle.
2023. júl. 4. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/37 A kérdező kommentje:

10# köszi!

11-12# nem értem, mi értelme az ilyen válaszoknak, mikor világosan leírtam, hogy mire vagyok kíváncsi. Ti a kérdéshez nem tettetek hozzá semmit, érdemben arra nem válaszoltatok, csak kötekedtek. Sosem értettem az ilyen embereket sem, mint ti.

2023. júl. 4. 13:16
 14/37 anonim ***** válasza:
0%

Válaszoltam, de mellette kérdeztem is. Más kicsit finomabban írta le, amit én. Az már mindjárt jóóó... Pedig ugyanaz.

Egyébként nem lehet kérdéseket feltenni? Tilos?

2023. júl. 4. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/37 anonim ***** válasza:

"Flörtöltünk, a tudtára adtam, hogy tetszik, ahogy ő is nekem. "

Valószínűleg azért nem lépett feléd, mert nem volt benne biztos, hogy tetszik neked. Nem bátorítottad eléggé.

2023. júl. 4. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/37 anonim ***** válasza:
Mennyit beszélgettél vele?
2023. júl. 4. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/37 anonim ***** válasza:
24%

"ha egy férfi igazán akar egy nőt, akkor legalább annyit tegyen meg, hogy mondjuk ő hívja el először valahova"


Miért?


"tudtára adtam, hogy tetszik, ahogy ő is nekem"

Ismétlem: "ahogy ő is nekem"


És félre ne érts, nem azt mondom, hogy várni kellett volna rá, csak azt, hogy ha akarsz valamit, akkor te is megmozdulhatsz.


Ugyanis (itt jön a pszichológiai rész) a mai magyar női társadalom rettentően kegyetlen a férfiakkal (és igen, ez a kegyetlen hozzáállás nyugatabra nem jellemző). Emiatt legtöbb fiatal férfi (inkább fiú, egy férfi tudja kezelni az ego-ját) roppant önbizalomhiányos. Nem olyan egyszerű kezdeményezni és gyanítom, hősünk még őrlődött magában. Most meg persze, hogy ez a hajó elment, duzzog mert sajnálja a helyzetet. Tanulság: ne a Disney mesékből tanulj "pasizni"!

2023. júl. 4. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/37 A kérdező kommentje:

15# szerintem egyértelmű volt neki, de ha nem is, egy kávéra elhívhatott volna. Olyanok is megteszik, akiket aztán egyáltalán nem bátorítottam.

Igazából én nem voltam benne sosem biztos, hogy tetszem neki, mert sosem próbálkozott, nem olyan volt, mint mások. Emiatt is léptem tovább, úgy gondoltam, hogy hidegen fogja hagyni. De úgy látszik, hogy mégsem.

2023. júl. 4. 13:31
 19/37 A kérdező kommentje:
16# ha találkoztunk, mindig. Havi 1-2-szer kb.
2023. júl. 4. 13:32
 20/37 A kérdező kommentje:
17# azt nem mondtam, hogy neki van szexkapcsolata régóta. Itt neki kellett volna lépni, nem nekem, bőven megtettem a magamét, nem arról van szól, hogy “meg sem mozdultam”, más sokkal kevesebből is érteni szokott. Lehet, hogy konzervatív vagyok, de akkor sem fogok senkire nyomulni és lejáratni magam, egy nőnek legyen tartása.
2023. júl. 4. 13:36
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!