Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Most miért nem tetszik neki,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most miért nem tetszik neki, hogy mással vagyok?

Figyelt kérdés

Nagyon sokáig tetszett nekem egy férfi, évekig vártam, hogy komolyabban kezdeményezzen, nem tette. Most összejöttem egy közös ismerősünkkel, mert meguntam, hogy hiába várok rá. Erre duzzog, meg van sértődve és egyikünkkel se beszél.

Meddig kellett volna várnom rá? El nem tudom képzelni, mi játszódik le egy ilyen ember fejében, segítsetek megérteni, légyszi.


2023. júl. 4. 12:13
1 2 3 4
 1/37 anonim ***** válasza:
83%
Otz kezdődik a probléma, hogy egyáltalán minek vàrtál rá? Az régen szar, ha valakire várni kell.
2023. júl. 4. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/37 A kérdező kommentje:
Igazából engem nem az olyan válaszok érdekelnek most, hogy nem kellett volna várni rá (minek vártam?, mert vele volt meg a kémia, ennyi), meg ne foglalkozz vele, stb., mert ezekkel nem vagyok kisegítve. Én most az ilyen emberek viselkedésének a pszichológiájára vagyok kíváncsi, mert szeretném megérteni.
2023. júl. 4. 12:35
 3/37 anonim ***** válasza:
100%
Rátérünk majd a pszichológiára is, de ahhoz, hogy azt megértsd, fel kell tennem egy kérdést. Te miért nem kezdeményeztél?
2023. júl. 4. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/37 anonim ***** válasza:
100%

Tudta az illető egyáltalán hogy te vársz rá?

Mert sokszor előfordul olyan, hogy tetszenek a felek egymásnak, csak egyik fél sem mer kezdeményezni (mert azt gondolja hogy nem jön be a másiknak).

És ezt unja meg az egyik és keres magának mást, a másik fél meg megsértődik.

2023. júl. 4. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/37 anonim ***** válasza:
95%

A te viselkedésed is megérne egy pszichológiai vizsgálatot......

Menj oda, és kérdezd meg tőle. Egyedül ő tudja, hogy mi a problémája.

De gondolom azt szeretnéd olvasni, hogy jaj most jött rá, hogy te vagy az igazi. A mesékben igen. A valóságban már más a helyzet. Egyszerűen elvesztette a várakozó, bármikor elővehető, kigúvadt szemekkel bámuló pincsi kutyát, és ez most odabaszott az egójának.

Egyébként meg várakozna a franc ilyen kanra.

2023. júl. 4. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/37 A kérdező kommentje:
Flörtöltünk, a tudtára adtam, hogy tetszik, ahogy ő is nekem. De rámászni senkire nem másztam rá soha. Úgy gondolom, ha egy férfi igazán akar egy nőt, akkor legalább annyit tegyen meg, hogy mondjuk ő hívja el először valahova.
2023. júl. 4. 12:43
 7/37 A kérdező kommentje:
5# fogalmad sincs semmiről. Neked se ártana egy pszichológus…
2023. júl. 4. 12:44
 8/37 anonim ***** válasza:
92%
Én csak azt nem értem, hogy új pasid van, és te még mindig ezzel foglalkozol. Mi értelme?
2023. júl. 4. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/37 A kérdező kommentje:
8# újabb “hasznos” válasz. Kérlek olvasd el e 2-es válaszomat, köszi!
2023. júl. 4. 12:50
 10/37 anonim ***** válasza:
100%
Valószínű tetszett neki, hogy van egy nő, akinek bejön és vár rá, aztán most meg ezt a kis játékát elvették tőle.
2023. júl. 4. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!